Forum

görev yön...

Bildirimler
Hepsini Temizle

görev yöneticisindeki önemli sorun..

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
457 Görüntüleme
(@nihatgocmez)
Gönderiler: 46
Trusted Member
Konu başlatıcı

selam arkadaşlar sorunum neden kaynaklı araştırmama rağmen bulamadım.büyük ihtimal kullandığım bir pro yapıyor onuda bulamadım...resimden anlaşılacağı gibi çalışan 3 işlemlemdede hiçbir bilgi yok.ayrıntılara git dediğimde svchost işaretli oluyor üçündede.bunlar virüsmüdür ..ayrıca komut istemi ile bu kodu girdim tasklist /svc döküman çıktı svchost un kullandığı programlar,ama hiçbirinden bişe anlamadım.Dcomlaunch,LSM vs.ayrıca disk kullanımıda çok yüksek hep...virüs taramasıda yaptım comodo ile bişe yok...bana yardım edebilirseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

edit:07.09.2014 de format attım bunun için,güncelleme yaptım  gene çıktı o 3 adet ismi olmayanlar...acaba windowsun mu bunlar.

Gönderildi : 06/09/2014 11:51

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Diskin %99 dolmuş normalde en az %15 boş olması gerekir powercfg /h off   komutu ile hibernate sistemini kapatın ve hibernate dosyasını silin. Muhtemel düzeletecektir.

AV olarakta Comodo iyidir birde AVG ile taratın. 

Gönderildi : 06/09/2014 12:09

(@nihatgocmez)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Diskin %99 dolmuş normalde en az %15 boş olması gerekir powercfg /h off   komutu ile hibernate sistemini kapatın ve hibernate dosyasını silin. Muhtemel düzeletecektir.

AV olarakta Comodo iyidir birde AVG ile taratın. 

powercfg /h off adsız olanlar içinmidir yoksa disk içinmidir.benim için önemli olan o 3 tane adı olmayan çalışan işlem idi.bunun için rahatsız etmiştim.

Gönderildi : 06/09/2014 21:51

(@nihatgocmez)
Trusted Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar yardım beklemekteyim.

Gönderildi : 07/09/2014 02:08

Paylaş: