Forum

Masaüstü ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Masaüstü sürekli kendini yeniliyor

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
5,806 Görüntüleme
(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Merhaba,Benim notebookta garip bir sorun var. Bir çok kez yeniden kurulum yapmama rağmen belirsiz zamanlarda masaüstündeyken bilgisayar yeniden açılıyormuş gibi kendini yeniliyor bütün görüntü gidip geliyor eğer o an harici diskten aktarım yapıyorsanız kesiliyor masa üstündeki simgeler tekrar gidip geliyor. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

Gönderildi : 03/03/2014 11:14

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Notebook demişsiniz ama sisteminiz hakkında bilgi paylaşmamışsınız. Lütfen bu ayrıntıları atlamayalım ki postunuz soru cevap şeklinde ilerlemesin.

Gönderildi : 03/03/2014 11:25

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhaba,Benim notebookta garip bir sorun var. Bir çok kez yeniden kurulum yapmama rağmen belirsiz zamanlarda masaüstündeyken bilgisayar yeniden açılıyormuş gibi kendini yeniliyor bütün görüntü gidip geliyor eğer o an harici diskten aktarım yapıyorsanız kesiliyor masa üstündeki simgeler tekrar gidip geliyor. Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

Windows geri bildirimlerinden öğrenebilirsiniz, genel olarak windows yazılımında güncellemelerini yaptıysanız bu tür bir sorun yok bu durumda donanım arızası yada donanım sürücü arızası olabilir..

Gönderildi : 03/03/2014 12:37

(@aliselvi)
Gönderiler: 278
Reputable Member

Notebook'larda genel hastalık ne marka bilmiyorum fakat lenovo B500 Serilerinde çok olan bir durum ekran görüntü gidip gelir ve aşağıdaki balonda şunu yazar görüntü denetleyicisi hizmet vermeyi durdurdu bla balablaba.... Ekran kartı driver komple kaldırın üretcinin yayınladığı en son driveri yükleyin derim. 

Kolay gelsin. 

Gönderildi : 04/03/2014 14:59

Paylaş: