Forum

Toplantı odası i...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Toplantı odası için projeksiyon tavsiyesi

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
876 Görüntüleme
(@GokhanErdem)
Gönderiler: 27
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

aşağıdaki ölçülerde net/keskin görüntü alabileceğim bir projeksiyon cihazı önerebilir misiniz?

Yer :toplantı odası ( zaman zaman uzun süreli toplantılar yapıldığından görüntünün kalitesi çok önemli)

Projeksiyonun perdeye uzaklığı: 4.7m

Projeksiyon konumu: Tavan  

Yerden tavana yükseklik: 3.1m 

Oda kapalı ve pencere yok, lümen değeri buna göre düşünülebilir.

kolay gelsin

Gönderildi : 13/01/2014 23:43

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Sizin bütçenizle ilgili bir durum. Projeksiyonlar çözünürlük ve işlevlerine göre çok farklı fiyatlar yansıtıyor.  http://www.istanbulbilisim.com.tr/En-Ucuz-Projeksiyon-Projektor-Cazip-Taksit_64.html?gclid=COTnu7GM_bsCFYZd3godwyIAog  buradan seçim yapabilirsiniz. Normal bir projeksiyon sizin işinizi çözecek gibi. Toshiba markasını önerebilirim.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 14/01/2014 12:06

(@GokhanErdem)
Gönderiler: 27
Trusted Member
Konu başlatıcı

Bütçe 3000-4000 TL

giriş - orta seviye birkaç projeksiyon denedim,  4.7 metreden pikseller oldukça fazla görünüyor ve görüntü keskinliğini/netliğini kirletiyor.

Aklımda Epson TW5200 var fakat denemeden bilemiyeceğim.

Gönderildi : 14/01/2014 17:44

Paylaş: