Forum

nvidia gtx 650 ti m...

Bildirimler
Hepsini Temizle

nvidia gtx 650 ti model ekran kartı 3. ekran sorunu.

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
573 Görüntüleme
(@ErdiYILMAZ)
Gönderiler: 23
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar nvidia gtx 650 ti ekran kartı aldım 4 dinamik ekran olarak çalışmak için.

Hdmı dan görüntü alıyorum DVI-I to vga ile 2. monitor görüntümü alıyorum fakat 3. ekran için DVI-D to vga ile bağladığımda diğer ekran görüntülerini kesiyor.

display port to vga ile bağladığımda ise hiç görüntü vermiyor monitoru donanımsal olarakta görmüyor.

bununla ilgili yorumlarınızı bekliyorum

teşekkür ederim 

Gönderildi : 22/08/2013 14:42

(@mehmetsaityilmaz)
Gönderiler: 1458
Noble Member

Merhabalar nvidia gtx 650 ti ekran kartı aldım 4 dinamik ekran olarak çalışmak için.

Hdmı dan görüntü alıyorum DVI-I to vga ile 2. monitor görüntümü alıyorum fakat 3. ekran için DVI-D to vga ile bağladığımda diğer ekran görüntülerini kesiyor.

display port to vga ile bağladığımda ise hiç görüntü vermiyor monitoru donanımsal olarakta görmüyor.

bununla ilgili yorumlarınızı bekliyorum

teşekkür ederim 

sizin kullandığınuz çeviris pasif sanırım , 3.monitör için display to vga çevircinin aktif çevirici olması gerek

Gönderildi : 23/08/2013 04:16

(@ErdiYILMAZ)
Gönderiler: 23
Eminent Member
Konu başlatıcı

evet çizgi elektroniklede görüştüm aktif çevirici kullanmanız gerekiyor dediler.

aktif çevirici sipariş verdim bekliyorum şimdi.

içerisindende bir adet pasif dvı-ı to vga çıktı madem görüntü alamıyorum neden koyuyorlarki ? 4 çıkışlı ekran kartı alıyorum tek monitorle kullanıcak halim yok heralde.

Gönderildi : 26/08/2013 16:55

(@mehmetsaityilmaz)
Gönderiler: 1458
Noble Member

evet çizgi elektroniklede görüştüm aktif çevirici kullanmanız gerekiyor dediler.

içerisindende bir adet pasif dvı-ı to vga çıktı madem görüntü alamıyorum neden koyuyorlarki ? 4 çıkışlı ekran kartı alıyorum tek monitorle kullanıcak halim yok heralde.

fiyatı olsa gerek daha pahalı aktifler diye biliyorum , haklısınız koymak için koyuyor onuda.

Gönderildi : 26/08/2013 19:16

(@MustafaATMACA)
Gönderiler: 7
Active Member

fiyatı olsa gerek daha pahalı aktifler diye biliyorum , haklısınız koymak için koyuyor onuda.

Merhaba

Bende sizin gibi bir ekran kartından 4 adet monitor kullanmak istiyorum

Bu işlemi hangi kart ile yaptığınızı öğrenebilirmiyim ? 

Gönderildi : 28/11/2013 20:51

Paylaş: