Forum

Pc Kendisi Açı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Pc Kendisi Açılıyor

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
404 Görüntüleme
(@sonereryigit)
Gönderiler: 27
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar Asus P8P67 DELUXE Anakart aldım bağlantılarını kendim yaptım ama hala sorunu çözemedim Pc yi kapatıyorum fisten çekiyorm sorun yok Pc açacağım fişi takıyorum kendisi açılıyor bağlantıları kontrol ettima ama bulamadım bilen bir abimize danıştım Biostan Power Management`ten S3 1 yap yada  1 i  yap dedi ama ben bahsettiği sekmeyi biosta bulamadım yardımcı olur ve yol gösterirseniz sevinirim:kolay gelsin iyi çalışmalar

Gönderildi : 05/08/2013 18:04

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Bios update edip ondan sonra denemeyin. Ne iş yaptığınızı bilmiyorum ama abinize uzaklarda değilse bence biraz daha bilinçli olduğu için onun yapmasında yarar olur.

Gönderildi : 05/08/2013 18:19

(@sonereryigit)
Eminent Member
Konu başlatıcı

İlginize teşekkür ederim Bıos update edeyim sağ duyulu düşünceniz iiçinde ayrıca teşekkür ederim ben biosu update edebilirim diye düşünüyorum saygılar kolay gelsin iyi çalışmalar

Gönderildi : 05/08/2013 20:10

(@sonereryigit)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Sorun çözüldü bios load optimized defaults yaptım biosu güncellemeye de gerek kalmadı ama güncelllersem ne gibi bir faydası olur yada ne gibi bir zararı olur acaba ???

Gönderildi : 06/08/2013 12:08

(@Anonim)
Gönderiler: 0

sorunun çözüldüyse bios update yapma anladığım kadarıyla bu konuda fazla tecruben yok ve update yaparken yanlış işlem veya elektrik kesilmesi v.b durumlarda cihaz açılmaz ve bios yazılımın tutulduğu cmon chip serviste yeniden flashlanır ve bu işlem garanti dışıdır ve 50 tl başlar

çalışıyorsa elleme inadına bozulur diye söz vardır :))

Gönderildi : 06/08/2013 12:21

(@sonereryigit)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Sağ duyuna ve ilgine teşekkür ederim Özkan Abi saygılar 

Gönderildi : 06/08/2013 18:15

Paylaş: