Forum

Linksys By Cisco WA...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Linksys By Cisco WAG120N Adsl2+ Modem Router Power Flashing Sorunu (güç ışığı yanıp sönüyor)

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
980 Görüntüleme
(@BURAKDALCIK)
Gönderiler: 40
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Cihazım Linksys By Cisco WAG120N Adsl2+ Modem Router,

Normal çalışırken biranda wi-fi kapandı aç kapa yaptım düzelmedi reset attım düzelmedi.

Sonrasında kablolu bağlanmaya çalıştım ondada ip vermiyor elle giriyorum cihaza ping atabiliyorum ama arayüze ulaşamıyorum.

Cihazı her kapatıp açtığımda power ışığı yanıp sönüyor belli süre sonra sabitleniyor ama gene başlıyor.

Adaptör sorunu olabilir dediler onuda denedim amperi yüksek olan adaptör ile de denedim gene olmadı.

Cihazın garantisi yok benim kendim yapabileceğim bir yöntem varmıdır.

Biraz araştırdım kendi programı ile içine tekrardan firmware atılabiliyormuş ama firmware indirdim kendi sitesinden gerekli yazılım yoktu orada.

Setup wizard indirdim kendi sitesinden ilk başta cihazı algılıyor ayar kısmına gelince oda göremiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi çalışmalar...

Gönderildi : 18/04/2013 14:48

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Son durum nedir?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/06/2013 03:52

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Muhtemelen cihazın Güç kontrol katında sorun var İstanbul'da birçok yerde profesyonel elektronik onarım hizmeti veren yerler var isterseniz götürüp bilgi ve fiyat alın uygunsa yaptırırsınız 

Arkadaşım burada daha önce kalibrasyon cihazını kontrol kartını yaptırdı görüşün isterseniz

http://www.durakelektronik.net  

Gönderildi : 23/06/2013 13:03

(@BURAKDALCIK)
Gönderiler: 40
Trusted Member
Konu başlatıcı

Sorun hala aynı yarın ben kendim içini açayım ozaman 🙂 bir bakayım ölçü aleti ile.

ben yazılım olarak yapabileceğimiz bir şey var ise yapmak istedim ama sanırım yok artık donanım olarak dalıcaz içine.

ilginiz için teşekkürler...

Kolay gelsin...

Gönderildi : 25/06/2013 03:52

(@Anonim)
Gönderiler: 0

siz avometre ile sadece transistör diyot direnç direnç sağlamlık testi yapabilirsiniz transistör  ölçerken yarinden sıcak hava - havya ile ile söküp üzerindeki kodları google yazın ve datasheet inceleyin  öle test edin ama avometreyle yapabilecekleriniz kısıtlı umarın entegre sorunu değildir 

KOLAY GELSİN.

Gönderildi : 25/06/2013 12:38

(@EmincanSemiz)
Gönderiler: 2
New Member

merhabalar kolay gelsin

öncelikle elimde aynı modem var benzer sorunu bende yaşıyorum(power led yanıp sönüyor kablolu bağlanmıyor). ingilizce forumlardaki yöntemleri denedim yine sonuç alamadım. çözüme ulaşabildinizmi acaba yardım edebilirmisiniz. tekrar konu açmaktan ise konuyu azcık hortlatmiş oldum kusuruma bakmayın 🙂

Gönderildi : 01/07/2018 16:27

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Üretici ile görüşme şansınız yok mu? Ürünü aldığınız yer üzerinden belki ilerleyebilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 02/07/2018 20:06

Paylaş: