Forum

ekrana gör...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ekrana görüntü gelmemesi

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
405 Görüntüleme
(@hasanugur)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba ;

bilgisayarımda kapattım actıktan sonra ekrana görüntü gelmedi. ekran kartını değiştirdim. ramlari değiştirdim yine görüntü gelmedi monitore farklı bir bilgisayar bağladığımda görüntü geliyor acaba anakart ta sorun olabilirmi? 

Gönderildi : 05/03/2013 17:24

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

Merhaba ;

bilgisayarımda kapattım actıktan sonra ekrana görüntü gelmedi. ekran kartını değiştirdim. ramlari değiştirdim yine görüntü gelmedi monitore farklı bir bilgisayar bağladığımda görüntü geliyor acaba anakart ta sorun olabilirmi? 

Merhaba,

Kablonuzda falan bir sorun olabilirmi?Anakart'ın üzerinde onboard ekran kartı var ise birde onda deneyin isterseniz?

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 05/03/2013 18:03

(@hasanugur)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba ;

Merhaba,

Kablonuzda falan bir sorun olabilirmi?Anakart'ın üzerinde onboard ekran kartı var ise birde onda deneyin isterseniz?

Denedim onboard var fakat oradanda görüntü vermiyor aynı kabloyu laptopa baglayıp ekrana görüntü verebilyiorum aynı zamanda ram'siz çalıştırdgımdada herahngi bir ses cıkartmıyor anakart  

Gönderildi : 05/03/2013 19:02

(@MehmetAKSU)
Gönderiler: 321
Reputable Member

Şöyleki Çözünürlüğünüz yüksek olabilir çözünürlüğünüzü düşürün ve o şekilde deneyin.

Gönderildi : 05/03/2013 19:40

(@h-ibrahimbenli)
Gönderiler: 89
Estimable Member

Ses gelmiyorsa işlemci ya da ram de sorun vardır.Ramsizde bip sesi vermediğine göre yüksek ihitmalle 

işlemcinizde sorun.Bir kontrol edin eğer bozulmamışsa macunu bitmisse macup sıkıp tekrar deneyebilirsiniz.

Ayrıca anakarta güç veren power kablolarınıda kontrol etmenizde fayda var 

Gönderildi : 08/05/2013 15:04

Paylaş: