Forum

Dış ortam Kabinet T...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Dış ortam Kabinet Tavsiyesi

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
485 Görüntüleme
(@DemircanKahveci)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Selamlar ,

Yaz sezonunda açık alanda kullanacağım ciddi şekilde yüksek sıcaklıklarda koruma sağlayan test edilmiş 2 adet kabine ihtiyacım var.

IP55 Kabin.

Geçtiğimiz sezon xxx marka kullandık yalnız , zaman zaman 50 - 52 derece dış sıcaklık , iç sıcaklıkta 42 c lerde. oluyor. Cihazların konfigürasyonu bile uçuyor.

kabin içerisinde kullandığım cihazlar ise söyle ,

* 2 adet 42 lik switch,

* 4 adet EtherWan.

*1KVA UPS

Gönderildi : 14/02/2013 14:13

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Açık konuşmak gerekirse iyi soğutma yapan kabin görmedim. Kabin üreten yer zaman bu işi yapamaz. Kapalı bir ortamdaysanız klima ile işinizi çözebilir. Kapalı ama soğutulamayaak büyük bir ortam var ise kabinin her tarafını sağlamca kapatıp aşağıdaki gibi pano tipi klima kullanabilirsiniz. Biraz pahalıdır gürültülüde çalıştığı söylenebilir.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 14/02/2013 16:52

Paylaş: