Forum

Ekran Kartı

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ekran Kartı

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
390 Görüntüleme
(@MuhammedAKBABA)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Yaklaşık 3 hafta kadar önce şirket bilgisayarlarının çoğu "Nvidia-intel-ati" Display Driver Has Stopped Responding and Successfully Recovered" hatası almaya başladı , 50 pc diyebilirim. Her hangi bir çözüm üretemedim. Özellikle Chorome kullanırken bu hata sıklıkla oluşuyor. Bu konu hakkında tecrübe yaşayanınız var mı acaba."Chorome veya Update'den kaynaklanabilir mi?Teşekkürler.

Gönderildi : 30/01/2013 20:54

(@muratkoseoglu)
Gönderiler: 208
Estimable Member

Merhaba Muhammed Bey

Böyle bir sorunu ben şahsi bilgisayarımda yaşamıştım. Zotac gts 250 ekran kartım vardı. Nvidia'nın son update'ini yükledikten sonra sorunum ortadan kalkmıştı. Fakat sizde farklı markalarda ekran kartlarında aynı sorunu yaşamış olmanızın sebebi benim görüşüm windows update veya bir virüsten kaynaklanabilir diye düşünüyorum. Bu hatayı yaşayan bilgisayara format atıp temiz bir kurulum yapın ve kullanmaya devam edin.Aynı hatayı alırsanız sorun büyük ihtimalle Chromenin yeni update'in den veya windows'un update' inden kaynaklanabilir  diye düşünüyorum.

Gönderildi : 30/01/2013 23:42

(@MuhammedAKBABA)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba Murat Bey,

Chrome'dan kaynaklandığını tesbit ettim yalnız personeli buna ikna edemedim 🙂 Teşekkürler.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 01/02/2013 14:12

Paylaş: