Inca Modem Nasıldır

Bildirimler
Hepsini Temizle

Inca Modem Nasıldır  

RSS
denizayar
(@denizayar)
Üye

http://www.vatanbilgisayar.com/Modemler/inca-im-310nx-im-310nx-300mbps-kablosuz-n-4-port-adsl2+-modem/productdetails.aspx?I_ID=58614

Aciliyetten linkteki modemi aldım özellikleri iyi ama yinede üzerine konuşmak istedim

Alıntı
Gönderildi : 15/01/2013 23:30
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Ben hiç kullanmadım ama iyi gibi duruyor. Hayırlısı olsun.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/01/2013 10:25
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

Ev kullanıcıları için ideal.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/01/2013 15:39
Fatih Akdogan
(@FatihAkdogan)
Üye

Özelliklerine bakaraktan fiyatı gerçekten çok uygun. Eğer ~2-3 hafta önce görmüş olsaydım fiyat bakımından kesinlikle tercih listemin başında olurdu. Ayrıca cisco x3000 kullanıyorum ve çekim konusunda gerçekten çok başarısız. Bundan önce rt-120 kullanıyordum ona nazaran yayın genişliği çok düşük.. Modemle aranıza 2 duvar girecekse kesinlikle tavsiye etmiyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/01/2013 08:23
Gürkan Gültekin
(@GurkanGultekin)
Üye

inca modem hiç kullanmadım.ben 5 senedir "airtes rt-206" kullanıyorum.arada 4 duvar var.çekimi orta düzeyde modem salon da pc odam da.arkadaşım da da "tplink 8961" var o da çok ısınıyor ve kopmalara neden oluyor.kuzenim de "zyxel prestige 660wh" var o da bazen bağlantı kopuyor diye söylüyor.valla ben 5 senedir airtes kullanıyorum hiç sıkıntı çekmedim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/01/2013 12:38
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="Gürkan Gültekin"]inca modem hiç kullanmadım.ben 5 senedir "airtes rt-206" kullanıyorum.arada 4 duvar var.çekimi orta düzeyde modem salon da pc odam da.arkadaşım da da "tplink 8961" var o da çok ısınıyor ve kopmalara neden oluyor.kuzenim de "zyxel prestige 660wh" var o da bazen bağlantı kopuyor diye söylüyor.valla ben 7 senedir airtes kullanıyorum hiç sıkıntı çekmedim.[/quote]

AirTies, Şubat 2004’te ABD Silikon Vadisi’nden
gelen idari ve teknik bir ekip tarafından EMEA pazarında lider olma
stratejik hedefi ile kurulmuştur.  

Hocam beşten yediye fırlamışsınız ama Airties 6 yıllık firma arada bir değer seçin daha makul olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/01/2013 18:37
Paylaş: