Forum

Veri Kurtarma

Bildirimler
Hepsini Temizle

Veri Kurtarma

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
384 Görüntüleme
(@denizayar)
Gönderiler: 188
Reputable Member
Konu başlatıcı

Harddiskin içindeki bilgiler formatlama esnasında silindi film,müzik gibi klasörler vardı bunları geri getirmem mümkün mü acaba?

Gönderildi : 28/11/2012 00:43

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba Recuva, Ontrack firmasının ürünleri gibi ürünleri kullanabilirsiniz. Veriler çok önem arz ediyorsa bu iş üzerine profesional olarak çalışan veri kurtarma merkezleri var onlarla iletişime geçebilirsimiz.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/11/2012 01:15

(@SedatTURAN)
Gönderiler: 443
Honorable Member

Merhaba Recuva, Ontrack firmasının ürünleri gibi ürünleri kullanabilirsiniz. Veriler çok önem arz ediyorsa bu iş üzerine profesional olarak çalışan veri kurtarma merkezleri var onlarla iletişime geçebilirsimiz.

Saygılarımla.

merhaba , kurtarmak istediğiniz excel , word , mp3 ,resim ise Recover My Files % 90 dosyalarını kurtarabilir. eğer bu sql dataları vs. ise riza hocama katılıyorum.

Gönderildi : 10/12/2012 19:44

Paylaş: