Forum

wireless print serv...

Bildirimler
Hepsini Temizle

wireless print server

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
427 Görüntüleme
(@bluescreen)
Gönderiler: 104
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba;

1usb+1 lpt porta sahip wireless print server almak istiyorum. marka ve model olarak önerileriniz ne olacaktır

teşekkürler

Gönderildi : 07/08/2008 22:17

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Piramit Bilgisayrla görüşüp fiyat ve marka bilgisi alabilirsiniz.

Gönderildi : 07/08/2008 22:49

(@bluescreen)
Gönderiler: 104
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba;

sinan hocam direkt aramak yerine sizin veya diğer arkadaşların kullandığı ürün marka model burda belirtirseniz sanırım daha yararlı olacak herkes için

Gönderildi : 08/08/2008 12:57

(@doganuzun)
Gönderiler: 147
Estimable Member

Piramit biilgisyar senin için en uygun ve eokonomik modeli söğler.Biraz reklam oldu ama piyasaya göre daha ucuz sonuçta bende senin gibi bu formda bir üyeyim bi ara istersen.

Gönderildi : 08/08/2008 13:00

(@sinankahraman)
Illustrious Member

merhaba;

sinan hocam direkt aramak yerine sizin veya diğer arkadaşların kullandığı ürün marka model burda belirtirseniz sanırım daha yararlı olacak herkes için

Hüseyin Bey postu okuduğunda cevap verecektir mutlaka ama sizin çözümpark aracılığı ile aramanız sorun teşkil etmez, aksine size ellerinden gelen yardımı yapacaklardır. 

Gönderildi : 08/08/2008 13:04

(@sinankahraman)
Illustrious Member

Piramit biilgisyar senin için en uygun ve eokonomik modeli söğler.Biraz reklam oldu ama piyasaya göre daha ucuz sonuçta bende senin gibi bu formda bir üyeyim bi ara istersen.

Reklam oldu kısmına katılmıyorum çünkü Piramit Bilgisayar portalımızın sponsoru. Ayrıca Hüseyin Beyin bize özel attığı postlardaki fiyatlar ortada ve telefon ile aradığınızda hem bilgilendirme hemde fiyat konusunda ellerinden gelen çabayı sarfetmektedirler.  

Gönderildi : 08/08/2008 13:07

(@doganuzun)
Gönderiler: 147
Estimable Member

Katılıyorum size sinan bey.

Gönderildi : 08/08/2008 13:11

Paylaş: