Forum

MSI Z77A-GD55 Donma...

Bildirimler
Hepsini Temizle

MSI Z77A-GD55 Donma sorunu ve sistem sorusu

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
738 Görüntüleme
(@BurakSoydan)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Geçenlerde ekran kartı ve ram yeniledim. Ekran kartı Nvidia Geforce gtx 560 ve ram lerde 1333 mhz 4x2 yani 8 gb. Şimdi de işlemciyi değiştirmek istiyorum ama işlemcim şu an Intel duo core 2 çekirdekli 2.33 ghz işlemci. Yenilemek istediğimden dolayı anakart da almam gerekiyor. Anakartı almışken ileriye dönük bir anakart almak istiyorum. En azından ilerde parça değiştiğimde tekrar anakart değişmem gerekmesin. Ve bunlardan sonra sata 3 - 120 gb ssd almayı planlıyorum şu anki sata 2 350 gb hdd ile birlikte ikisi takılı olacak yani sata 2 ve 3 e uygun olması lazım üstüne HDMI ı olması gerekli ekran için anakart ın. Ssd ile tam hızda uyumlu olması içinde sata3 kontrolcüsü intel olması lazım sanırım.

Bunları hesaba katarak şu üç parçayı düşündüm;

INTEL Core i5-3570K 3.4GHz LGA1155
MSI Z77A-GD55 INTEL Z77 SOKET 1155 DDR3 2667MHZ(O.C.) HDMI&DVI ANAKART
CORSAIR Force Serisi GT (CSSD-F120GBGT-BK) 2.5" 120GB SATA3 SSD

Fakat bazı yerlerden edindiğim bilgilere göre bu anakartta windows 7 kopyaları yüklendiğinde klavye ve mouse donuyormuş bu doğru mu? Lütfen bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. Yarın almayı düşünüyorum da indirimli olarak. Teşekkürler.

Gönderildi : 16/09/2012 05:12

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4288
Co-Helper

Bu ortamda lisansız ürünler ile ilgili destek olmamız mümkün değil, doğru olması da mümkün değil. Sorunuzu düzeltin lütfen.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/09/2012 08:55

Paylaş: