Forum

Ios Mail Problemi

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ios Mail Problemi

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
364 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Hayırlı Ramazanlar, Umarım konuyu doğru forum başlığı altında açmışımdır,

Ipad ve iphone 4s kullanmaktayız, "ios işletim sistemi kullanmakta". Bu Telefonlarda mail problemi yaşamaktayız mailler geliyor fakat mailler gitmiyor, tüm adımları doğru yaptığımızı varsayıyorum çünkü daha önce htc ve blackberry cep telefonlarına da aynı adımları takip ederek mail kurmuştuk ve çalışmıştı, yaklaşık 40 a yakın telefonda bir sorun olmadı. Lakin ipad ve iphone modellerinde bu ayarları yaptığımızda maillerde bir problem yaşanmadan mailler bize ulaşıyor fakat gönderdiğimiz mailler istenilen kişiye ulaşmıyor, hatada ise smtp sunucusuna bağlanamadı diye bir hata veriyor. Bu sorunu çözmek için birçok yol denedik fakat çözemedik, en sonunda internetde araştırdığımız bilgilerde Lotus Notes Traveler diye bir programı ios işletim sistemlerine kurup bu sorunun giderildiğini okuduk.

Bu sorunu nasıl çözebilirim, lotus notes traveler ile bu problemi çözmek mümkün mü

Teşekkürler.

Gönderildi : 23/07/2012 14:50

(@efesulukcu)
Gönderiler: 1425
Noble Member

mail sunucunuzun versiyonu ve bağlanma şeklinizle (pop, imap) destekleyip desteklemediğini kontrol ettiniz mi?

mesela yeni nesil iphonelar microsoft exchange 2003 bağlantılarını yapamıyor. bunun gibi bir sorununuz olabilir.

Gönderildi : 25/07/2012 14:04

Paylaş: