Toshiba Satellite L...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Toshiba Satellite L755-14H Ses Sorunu  

Sefa Bayrakdar
(@SefaBayrakdar)
Üye

Merhaba.Toshiba dan hiç beklemediğim bir sorun yaşadım.Ses sorunu.3 ay oldu alalı seste bir sorun yoktu.Ta ki 2 gün önceye kadar.Ses cızırtı yapmaya başladı(sadece sesli uygulamalarda yapıyor durup dururken cızırtı çıkarmıyor).Sizce nedendir.Şimdiden teşekkürler. 

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 13/12/2011 14:50
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

[quote user="Sefa Bayrakdar"]Merhaba.Toshiba dan hiç beklemediğim bir sorun yaşadım.Ses sorunu.3 ay oldu alalı seste bir sorun yoktu.Ta ki 2 gün önceye kadar.Ses cızırtı yapmaya başladı(sadece sesli uygulamalarda yapıyor durup dururken cızırtı çıkarmıyor).Sizce nedendir.Şimdiden teşekkürler. [/quote]

Donanımsal Arıza Olması Muhtemel Ama Birde Mic. Eğer Açıksa Ondan Yapar Kasanın Üzerinde Mic Olması Ve Bunun Sesini Hapörlere Vermesini Söylemişseniz Cızırtı Olabilir Bunu  Sound-Recording-Microphone-Linein-Listen Bölümünden Ayarlayabilirsiniz Ben İng. Kullanıyorum Türkçe Olanda ise Yine Aynı Yerdedir :))))

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/12/2011 23:52
Sefa Bayrakdar
(@SefaBayrakdar)
Üye

Teşekkürler.Fakat sorunu çözdüm.Büyük ihtimal yazılımsaldı.Recoveryden fabrika ayarlarına yükleyince düzeldi.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 14/12/2011 01:34
SerkanTaş
(@serkantas)
Üye

[quote user="Sefa Bayrakdar"]Teşekkürler.Fakat sorunu çözdüm.Büyük ihtimal yazılımsaldı.Recoveryden fabrika ayarlarına yükleyince düzeldi.[/quote]

Tebrikler Diyelim o Zaman :))) Neticede Sorun Çözülmüş Önemli Olanda Bu Zaten :))) Başarılar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/12/2011 11:03
Sefa Bayrakdar
(@SefaBayrakdar)
Üye

[:D]

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 14/12/2011 14:14
Paylaş: