Forum

Toshiba Satellite L...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Toshiba Satellite L755-14H Ses Sorunu

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,020 Görüntüleme
(@SefaBayrakdar)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba.Toshiba dan hiç beklemediğim bir sorun yaşadım.Ses sorunu.3 ay oldu alalı seste bir sorun yoktu.Ta ki 2 gün önceye kadar.Ses cızırtı yapmaya başladı(sadece sesli uygulamalarda yapıyor durup dururken cızırtı çıkarmıyor).Sizce nedendir.Şimdiden teşekkürler. 

Gönderildi : 13/12/2011 15:50

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Merhaba.Toshiba dan hiç beklemediğim bir sorun yaşadım.Ses sorunu.3 ay oldu alalı seste bir sorun yoktu.Ta ki 2 gün önceye kadar.Ses cızırtı yapmaya başladı(sadece sesli uygulamalarda yapıyor durup dururken cızırtı çıkarmıyor).Sizce nedendir.Şimdiden teşekkürler. 

Donanımsal Arıza Olması Muhtemel Ama Birde Mic. Eğer Açıksa Ondan Yapar Kasanın Üzerinde Mic Olması Ve Bunun Sesini Hapörlere Vermesini Söylemişseniz Cızırtı Olabilir Bunu  Sound-Recording-Microphone-Linein-Listen Bölümünden Ayarlayabilirsiniz Ben İng. Kullanıyorum Türkçe Olanda ise Yine Aynı Yerdedir :))))

Gönderildi : 14/12/2011 00:52

(@SefaBayrakdar)
Active Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler.Fakat sorunu çözdüm.Büyük ihtimal yazılımsaldı.Recoveryden fabrika ayarlarına yükleyince düzeldi.

Gönderildi : 14/12/2011 02:34

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

Teşekkürler.Fakat sorunu çözdüm.Büyük ihtimal yazılımsaldı.Recoveryden fabrika ayarlarına yükleyince düzeldi.

Tebrikler Diyelim o Zaman :))) Neticede Sorun Çözülmüş Önemli Olanda Bu Zaten :))) Başarılar. 

Gönderildi : 14/12/2011 12:03

(@SefaBayrakdar)
Active Member
Konu başlatıcı

[:D]

Gönderildi : 14/12/2011 15:14

Paylaş: