Forum

Bilgisayar Yenıden ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bilgisayar Yenıden Başlatıgım Zaman Göruntu Gelmıyor.

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
461 Görüntüleme
(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Arkadaşlar Bi Müşterime  Ait Exper Masaüstu var bilgisayar  açıldıgında  göruntu Geliyor.Fakat Yeniden başlatıgımda göruntu  gelmıyor. Bu neden  kaynaklana bilir?

Not: Pawor suply,Ram,Ekran  Kartı Bunları  Denedim Olmadı Anakart'tan Şupelenıyorum ama Yenıde  Sizinle  Paylaşmak istedim Cevaplarınızı beklerım Simdiden tşk ederim..

Gönderildi : 04/08/2011 01:49

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

Monitor'e hiçmi görüntü gelmiyor yani bios ekranı geliyorda masaüstümü gelmiyor yoksa bios ekranı falan da mı gelmiyor?

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 04/08/2011 04:32

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

İlk açılışta F8 tuşu ile gelen menüden vga seçimi yaparak açabiliyor musunuz?

Gönderildi : 04/08/2011 10:54

(@OnurOktay)
Gönderiler: 20
Eminent Member

Merhabalar.

Bios'a erişip erişemediğinizi tam bilmiyorum ama erişebiliyorsanız, Bios'u Default ayarlarına geri alın ve VGA mod'u'da deneyin.

kolay gelsin.

Gönderildi : 04/08/2011 12:07

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Arkadaslar  Simdi Bilgisayar  takıyorum  Açılıyor Fakat  Yenıden Başlatmak istedigim  Zaman hiç  bi  GÖruntu gelmıyor. Not  kısmında yazdıklarımı  tek tek denedim sorun aynı Bois İle ilgili Sorun  yok Bios  Sıfırladım.  Aynı zamanda  Guncellemesinıde yaptım. Ben anakart'tan Supelenıyorum. Bilgisayar yenıden başlatıgımda hiç bi göruntu gelmıyor..

Gönderildi : 04/08/2011 12:47

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Arkadaslar  Simdi Bilgisayar  takıyorum  Açılıyor Fakat  Yenıden Başlatmak istedigim  Zaman hiç  bi  GÖruntu gelmıyor. Not  kısmında yazdıklarımı  tek tek denedim sorun aynı Bois İle ilgili Sorun  yok Bios  Sıfırladım.  Aynı zamanda  Guncellemesinıde yaptım. Ben anakart'tan Supelenıyorum. Bilgisayar yenıden başlatıgımda hiç bi göruntu gelmıyor..

Sorunun Anakart  olduğu tespit  edildi  anakart  garantiye gonderildi.. Tşk ilgi ve alakanız İçin..

Gönderildi : 05/08/2011 14:15

Paylaş: