Forum

Yazıcı Çıktı H...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Yazıcı Çıktı Hatası

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
413 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Hp 1022 Yazıcı kullanıyorum,serverda kurulu server üzerinden çıktı aldığımda sorunsuz bir şekilde baskı alıyor, fakat kendi bilgisayarımdab çıktı aldığım zaman değişik karakterli bir yazı metni gibi çıktı veriyor, sebebi sizce ne olabilir

Teşekkürler...

Gönderildi : 22/04/2011 11:15

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

Sebebi genelde driver sorunudur. Güncel driver'ı HP'nin sitesinden indirip güncelleyin.

Gönderildi : 22/04/2011 11:43

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Driverı silip yeniden kurdum ama sorun düzelmedi, serverda ki driverıda silip tekrar kurdum sorun yine değişmedi. wordden veya exelden nasıl çıktı almayı denediysem hep yazıları karakterli basıyor.

Gönderildi : 22/04/2011 12:13

(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member

Selam Hocam Bilgisayarda Sorun var  Bi Vüris Taraması Yapın yada Formatlayın Bilgisayarı  Duzelir..  Aynı Sorunla Ben Karşılaştım.. Ve Formatladım Duzeldi. Sizde  formatlayın.  duzelir..

Gönderildi : 22/04/2011 16:09

(@MuratDEMiR)
Gönderiler: 69
Trusted Member

Bu yazıcıda karakter problemiyle son zamanlarda bende karşılaştım. Özellikle Adobe Reader ile PDF dosyalarını açınca sorun yok ama yazdırınca karakterler bozuluyor. Adobe Reader 9 ve X versiyonlarında denedim kaldırdım. Tekrar yükledim ama sorun düzelmedi. Bende Farklı PDF Readerlar kurmak zorunda kaldım. Ayrıca şunuda belirteyim sorun bir yada iki bilgisayarda değil hepsinde var...

Gönderildi : 22/04/2011 16:24

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Sorunu çözdüm Emrah YILMAZ ın dediği şekilde yaptım ama biraz farklı oldu, yazıcıyı ağdan çıkarıp kendi pc me usb ile bağlayıp driverını kurdum daha sonra ağa tekrar bağladım.

Gönderildi : 22/04/2011 20:29

Paylaş: