Forum

Ekrana gör...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ekrana görüntü gelmiyor

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
453 Görüntüleme
(@kenancan)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

Aniden laptop'umun ekran görüntüsü gitti.Laptopı power tuşundan basılı tutarak kapatabildim.Daha sonra açtığımda ekranda görüntü yoktu.Ancak windows açılıyordu.Çünkü windows açılış sesi geldi.Daha sonra tekrar kapattıp.ve şarsını ve bataryasını çıkardım.Ertesi gün açtığımda ekran açıldı.Bir süre sonra çalıştıktan sonra tekrar aynı sorunları yaşadım.Bu birkaç kez  oldu.Şu an ekranda görüntü var.Ancak heran görüntü gidebilir.Bunun bedeni nedir?Elektrik prizinden olabilir mi?Ne yapmam  lazım ...yardımcı olursanız sevinirim....

Gönderildi : 16/04/2011 00:35

(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member

Aniden laptop'umun ekran görüntüsü gitti.Laptopı power tuşundan basılı tutarak kapatabildim.Daha sonra açtığımda ekranda görüntü yoktu.Ancak windows açılıyordu.Çünkü windows açılış sesi geldi.Daha sonra tekrar kapattıp.ve şarsını ve bataryasını çıkardım.Ertesi gün açtığımda ekran açıldı.Bir süre sonra çalıştıktan sonra tekrar aynı sorunları yaşadım.Bu birkaç kez  oldu.Şu an ekranda görüntü var.Ancak heran görüntü gidebilir.Bunun bedeni nedir?Elektrik prizinden olabilir mi?Ne yapmam  lazım ...yardımcı olursanız sevinirim....

Selam;

Hocam Sorunun inverter kablosu Kablosunda Temasızlık Oldugunu Anladım.Dikkat edilecek Hususlar..

1. Ekranı Kapatıgınız zaman Ekranda Titreme Var Mı?

2. Yada Çalışır Vaziyeteyken Ekranda Titremeler Oluyor Mu?

3. Ekranda Titreme Varsa  inverter kablosu Sorunlu Dur..

4. Ürünün Garansi Varsa Mudale Etmeyin.

5. Kulanıcı Mudalesı Oldugu Zaman ürün Garantı Dişi Kalır.

6. Ve Ekranda sorun Olabilir..

Belirtigim Şıklardı Dikkate alıp Ona Gore Mudale Ediniz..

İyi Çalışmalar..

Gönderildi : 16/04/2011 02:24

(@bulentpolat)
Gönderiler: 34
Eminent Member

Notebook'unuzun LCD paneli arızalı. Değiştirerek sorunu çözebilirsiniz

Gönderildi : 19/04/2011 02:29

(@kenancan)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

İlginiz için saolun.Sorun ekran kartından kaynaklanıyormuş.Ekran Kartının değişmesi gerekiyormuş.Servise bıraktım.HP dv modellerinde varolan bir sorunmuş...

Gönderildi : 28/04/2011 15:08

Paylaş: