Forum

1 dektop bilgisayar...

Bildirimler
Hepsini Temizle

1 dektop bilgisayara 2 ekran kartı ve 2 ayrı monitor veya tv besleme

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
378 Görüntüleme
(@kazimates)
Gönderiler: 667
Noble Member
Konu başlatıcı

merhabalar. 1 desktop pc üzerinden 1veya 2 ekrankartı takıp aynı zamanda 2 farklı uygulamanın ekran görüntülerini 2 ayrı monitöre ve bu ekranların görüntülerinide video olarak alıp 2 ayrı lcd / led tv ye giriş yapmam lazım. bu konuda bildiğiniz bir çözüm ve/ veya ekran kartı varmıdır. bunun başarılabilme olasılığı nedir?

Gönderildi : 05/04/2011 14:53

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

merhabalar. 1 desktop pc üzerinden 1veya 2 ekrankartı takıp aynı zamanda 2 farklı uygulamanın ekran görüntülerini 2 ayrı monitöre ve bu ekranların görüntülerinide video olarak alıp 2 ayrı lcd / led tv ye giriş yapmam lazım. bu konuda bildiğiniz bir çözüm ve/ veya ekran kartı varmıdır. bunun başarılabilme olasılığı nedir?

Çift ekran kartı ile yapılabilir. profesyonel çözümler için ben donanım tarafında çalıştığım zamanlarda Matrox lar vardı. Ama şu an iki ekran kartı ile rahatlıkla yapılabilir. Windows7 default halde buna destek veriyor diye biliyorum.

Gönderildi : 05/04/2011 16:30

(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member

Hocam Ekranda Gordugunuz Ekran kartı İşinize yarar Aynı anda Hem Tv Hemde Monitore Aktara Bilirsiniz. Fakat  işletim Sistemi Windows 7 ultimate Olması Şart. Neden Diyeceksınız Onun Ekran ÇözurLugu Daha Yuksek oldugundan Dolayı Onu tercih Ederim..

Gönderildi : 05/04/2011 23:59

Paylaş: