Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

zzzzzz

9 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
522 Görüntüleme
(@UmitKaftan)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

zzzzzzzzzzz

Gönderildi : 22/10/2010 22:44

(@mustafakilic)
Gönderiler: 773
Prominent Member

Merhaba,

İlk kurulum aşaması bittiğinde bios üzernden 1. açılış için hdd yi seçtiğinzde devm ediyormu?

Gönderildi : 22/10/2010 22:57

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

Merhaba,

İlk kurulum aşaması bittiğinde bios üzernden 1. açılış için hdd yi seçtiğinzde devm ediyormu?

Merhaba,

Mustafa bey'in bahsettiği nokta kesin çözüm olmakla birlikte,

Çok basit bir yöntemde yok değil 🙂

dosyaları yükleyip, yeniden başlayınca bilgisayar cd-rom-rw'den cd yi çıkartın. XP kurulum arayüzüne geldiğinde cd'yi takmış olursanız kurulumunuz ile ilgili herhangi bir problem yaşamazsınız. Tabi kurulum bitip yeniden başladığında bilgisayar, tekrar cd'yi çıkartmanız gerekecek.

Keyifli çalışmalar

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 22/10/2010 23:30

(@UmitKaftan)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

hayır farklı bir hata veriyor açılmıyor şuanda aklımda değil pc dükkanda yarın kesin olarak hatanın adını söyleyebilirim.

Cd yi çıkartıpda denedim fakat oda işe yaramadı 🙁

Gönderildi : 23/10/2010 02:18

(@UmitKaftan)
Active Member
Konu başlatıcı

Geçersiz Bölüm Tablosu yazıyor kalıyor o şekilde hdd seçtiğimde veya cd yi çıkarttğımda

Gönderildi : 23/10/2010 12:58

(@SedatKahraman)
Gönderiler: 46
Trusted Member

Diski yedekleyip (mümkünse başka bir makinada) formatlayın.. Sorununuz düzelecektir. 

Gönderildi : 23/10/2010 13:21

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Diski low level format ile biosdan formatlayınız. Ayrıca kuruluma geçemden önce klavyede bir tuş taklı klamıyor olabilir mi?

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 24/10/2010 23:04

(@UmitKaftan)
Active Member
Konu başlatıcı

Farklı bir makinada hdd yi biçimlendirip sistem kurdum sorun çözüldü teşekkürler.

Gönderildi : 29/10/2010 12:59

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Geri bildirim için teşekkürler.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 30/10/2010 00:34

Paylaş: