Forum

Yeni iş yerime yeni...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Yeni iş yerime yeni bir yazıcı

6 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
398 Görüntüleme
(@samilaltundal)
Gönderiler: 505
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Kullanılan cihaz :

Model bilgi:

Lanier LD015F

Cihaz üzerinde, fax ve fotokopi modülü bulunmakta, kopya sayısı dakika’da 15 adet  ile sınırlı. Cihaz şu an Türkiye gelmiyor, gelenler ise Ricoh adlı bir model de geliyor.

İstenilen cihaz :

fax fotokopi tarayıcı olacak network olacak, servis ağı yoğun olacak, ben bir iki yer ile görüştüm ‘’hp 1522nf’’ dendi, baskı sayımız aylık 6000 civarı, önerilerinizi beklerim.

Gönderildi : 03/08/2010 20:29

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Merhaba ;

Xerox öneririm size. Kiralama mantığında karlı olursunuz. Dİrek satın almayın derim. Xerox 5230 Workcentre kullanıyoruz yoğun olarak gayet menunum.

Gönderildi : 03/08/2010 20:59

(@selimtanrikulu)
Gönderiler: 287
Reputable Member

Merhaba,

kyocera fs-1128mfp özellikleri;

• fax

• fotokopi

• adf

• scan to e-mail,fax,ftp,network

• dakikada 24 yada 28 kopya olmalı

gibi özellikleri mevcut, gayet güzel makine. bu tip cihazları kiralayan firmalarda var.

Gönderildi : 03/08/2010 21:02

(@recepyuksel)
Gönderiler: 1893
Üye

Selam,

Rex Rotary MP 171 SPF model yazıcı bir inceleyin derim. Oldukça gelişmiş özellikleri var. Internetteki resminde 2 adet kagıt tablası eklenmiş hali var ona aldanmayın masa üzerinde çalışabilecek büyüklükte ve çok işlevli güzel bir yazıcı. O iki tabla için ekstra ücret isteniyor.

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/08/2010 22:02

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bütçe var derseniz olivetti d copia mf 200 az para vereceğizderseniz olivetti d copia 18mf bu işin gerçeten duayenleri uzak doğulular.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 04/08/2010 00:31

(@Anonim)
Gönderiler: 0

tarayıcı özelliğini kullanıyorsanız. belgeleri mail atan yeni cihazlardan tercih edin.

Gönderildi : 30/08/2010 17:39

Paylaş: