Forum

Silinen dosyalarım

Bildirimler
Hepsini Temizle

Silinen dosyalarım

9 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
387 Görüntüleme
(@Registry)
Gönderiler: 18
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba ve hayırlı akşamlar. Size tekrar birşey danışacağım :)) Bilgisayarımda silenen dosyalarımı geri getirme şansım var mı ? Excel ve Word dosyalarımı,şarkılarımı,resimlerimi geri getirme şansım var mı ? Bu arada Recovery My Files adlı programla excel dosyalarımı geri getirdim ama dosyalarımın içine girdiğim de japonca yazılar oluyor.Bu neden olabilir ? Teşekkürler,kolay gelsin.

Gönderildi : 01/06/2010 01:09

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Bu iş için File Scavenger programını tavsiye ederim. Saygılarımla.

Gönderildi : 01/06/2010 01:25

(@Registry)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Sizi epey yoruyorum Erdem bey. Teşekkürler tekrar'dan.Saygılarımla..

Gönderildi : 01/06/2010 01:30

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Sizi epey yoruyorum Erdem bey. Teşekkürler tekrar'dan.Saygılarımla..

Estağfurullah yormak ne demek? Bu platformda amacımız paylaşım. Çözümsüz sorununuz kalmasın. Saygılar.

Gönderildi : 01/06/2010 01:44

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Erdem size program önermiş. Yalnız benimde bizzat kullandığım ve başarılı bulduğum bir program ismi söylemek istiyorum. Get Data Back kullanabilirsiniz. Başarılı bir programdır.

Keyifli çalışmalar. 

Gönderildi : 01/06/2010 02:32

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Get Data Back'i bir ara benimde test etmem lazım. Çok duydum bu programı. Teşekkürler Uğur'cum. Saygılarımla.

Gönderildi : 01/06/2010 14:48

(@Registry)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Sayın Uğur ve Erdem bey dediğiniz programları ve daha başka bir programı (Recuva) denedim fakat dosyalarımın büyük bir çoğunlugunu geri getiremiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler. Şimdi ne yapmam lazım arkadaşlar ? Piyasada ki Data Kurtarma servislerinemi götürmem gerek.Sonuçta önemli dosyalar. Bunların haricinde neler yapabilirim.?Teşekkürler..

Gönderildi : 02/06/2010 00:11

(@EnderAKAR)
Gönderiler: 115
Estimable Member

Final data enterprise dosyaların bütün olarak kurtarılmasında çok çalışkan bir programdır tabi her bir programla taramanızda daha fazla kayıp oluşmakta ...

Gönderildi : 02/06/2010 00:26

(@erdemcilingiroglu)
Noble Member

Profesyonel kurtarma şirketleri yüksek meblalar isteyebilir. Ama çok önemliyse bir görüşmenizde yarar var. Bu konuda net bir fikrim maalesef yok. Saygılarımla.

Gönderildi : 02/06/2010 03:16

Paylaş: