Forum

renkli laser yazici

Bildirimler
Hepsini Temizle

renkli laser yazici

9 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
508 Görüntüleme
(@EmreDevran)
Gönderiler: 22
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

5 adet renlik laser 2550 kullaniyoruz hepsinin uzerinde ekstra network kartlari var. bazilarini 2-3 kisi birkacinida 10-15 kisi kullaniyor. Bu printerlardan memnun degiliz su bakimdan hantal yazicilar cunku. Ve artik cok problem yaratmaya basladilar. Tek avantaji kartuslarini dusuk fiyata maletmemiz. Bunlari neden anlattim

Gönderildi : 27/02/2008 13:10

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

🙂 bilmem neden anlattın  yazıcı almak istiyorsan sana yardımcı olabilirim şayet istanbul da ikamet ediyorsan 0216 469 23 00 albim

Gönderildi : 27/02/2008 13:19

(@EmreDevran)
Eminent Member
Konu başlatıcı

tamamlayamadan yanlislikla gonderdim.

Emre Devran aşağıdaki Mesajı 02-27-2008 10:10’a yazdı.

Merhaba,

5 adet renlik laser 2550 kullaniyoruz hepsinin uzerinde ekstra network kartlari var. bazilarini 2-3 kisi birkacinida 10-15 kisi kullaniyor. Bu printerlardan memnun degiliz su bakimdan hantal yazicilar cunku. Ve artik cok problem yaratmaya basladilar. Tek avantaji kartuslarini dusuk fiyata maletmemiz. Bunlari neden anlattim katus maliyetleri ucuz onerebileceginiz renkli laser yazici varmi ?

Tesekkur ederim

Gönderildi : 27/02/2008 13:24

(@GokmenFIRAT)
Gönderiler: 3
New Member

Öncelikle hem kolay gelsin hemde geçmiş olsun. Biz de şirkette benzer sorunlar yaşıyorduk 3 tane network yazıcı ve fotokopi makinesi olan komplike cihazlardan aldık ve hem maliyetlerimiz düştü hemde sorunlarımız azaldı. Canon ve Xerox' a bakabilirsin çok güzel yazıcıları var ama ben Xerox tan yana seçim yapmanı öneririm bu işin ciddi yere gelmiş firması. Ayrıca şunuda eklemek istiyorum renkli yazıcılar özellikle lazer de siyahla kıyasladığında biraz yavaş yazıcılardır çünkü içinde siyahta dahil olmak üzere 4 toner var dolayısıyla baskı hızı siyahla kıyasladığında yavaştırlar bunuda özellikle belirtmek istiyorum çok önemli çünkü tekrar hayal kırıklığı yaşamamanız açısından. Umarım yardımcı olur size iyi çalışmalar.   

Gönderildi : 27/02/2008 13:53

(@EmreDevran)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Tesekkur ederim bilginize yeni aldiginiz cihazlar renklimi? Birde hesapladiysaniz sayfa basi maliyeti nedir? Renkli yazicilar elbette sihay yazicilara gore yavastir benim karsilastirmamda renkli yazicilara gore benim icin onemli olan ilk yazma hizi bununuda saglayan yazicinin ram ve cpu su saniyorum. Arastirmaya devam ediyorum 🙂

Gönderildi : 27/02/2008 14:15

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Merhaba,

Fiyat-performans açısından Xerox 6180DN i öneririm.

Gönderildi : 27/02/2008 16:07

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

Bir japon firmasi olan kyocera marka yazıcıları kullaniyoruz. Toner ve benzeri maliyetimiz yok çünkü kopya başı anlaşma yaptık. Cihazlarin herhangi bir probleminde biz ilgilenmiyoruz servisleri geliyor. Tek yaptiğimiz cihazlardan alinan ciktilarin sayfalarin parasini ödemek.

Sayfa basina s/b:0,089 renkli :0,170 ykr dir.

Tavisyem böyle bir anlaşma yapmanız.

Gönderildi : 27/02/2008 17:13

(@EmreDevran)
Eminent Member
Konu başlatıcı

sayfabasi anlasmayi iyice arastirmistim pahali geldi bize.  xerox larada bakayim bi herkese tesekkur ederim

Gönderildi : 27/02/2008 18:50

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

Sayfabasi maliyeti aldığınız çıktı ile doğru orantılıdır. Ne kadar cok cikti alirsaniz o kadar cok kâriniz var demektir. biz ayda 78000 civari cıktı alıyoruz.

Gönderildi : 27/02/2008 19:23

Paylaş: