Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Usb disk hk

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
415 Görüntüleme
(@barisavci13)
Gönderiler: 28
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Merhaba

320 gb usb diskteki bilgilerim açılmıyo.biçimlendir diyor. Ne yapayım 

Gönderildi : 02/03/2010 19:48

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1627
Noble Member

ürün garanti kapsamında değilse kutusunu söküp harddiski direk anakart'a takıp deneyin.

Garinti kapsamında olsa da içersindeki veriler önemli ise yine bunu yapmalısınız. Garantiye gönderdiğinizde içersindeki verileri kurtarmayacaklardır.

Direk diski değiştirip geri gönderebilirler.

HDD Regenerator adlı program ile hdd'yi onarmayı deneyebilirsiniz. Yada başka Hdd, Partition, File recovery araclarını denemekte yarar var.

R-studio programını da önerebilirim.

Gönderildi : 02/03/2010 20:14

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Mrb.

Get data back NTFS recovery yazılı ile disk üzerinde bir uygulama gerçekleştirin ciddi bir problem değilse yazılım disk'e erişebiliyorsa muhtemelen verileri görebilirsiniz ve kurtarabilirsiniz.

Kolay Gelsin

Gönderildi : 03/03/2010 13:28

(@barisavci13)
Gönderiler: 28
Trusted Member
Konu başlatıcı

Abiler ben Windows 7 Ultimatede şifreleme yapmıştım. 2 sefer Xp li bilgisayarlara taktım şifre istedi şifreyi girdim açtı.Sonralar Biçimlendirme istedi. Tekrar  Windows 7 de denedim şifre istedi.girdim. Bilgilerime ulaştım.Xp de sorun veriyor demekki.Teşekkürler

Gönderildi : 03/03/2010 16:01

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Windows 7 ile gelen bitlocker özelliğini kullanmışsınız demekki. Bilgilerinize ulaştıysanız ne mutlu.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 04/03/2010 14:28

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Abiler ben Windows 7 Ultimatede şifreleme yapmıştım. 2 sefer Xp li bilgisayarlara taktım şifre istedi şifreyi girdim açtı.Sonralar Biçimlendirme istedi. Tekrar  Windows 7 de denedim şifre istedi.girdim. Bilgilerime ulaştım.Xp de sorun veriyor demekki.Teşekkürler

Geri bildirim için ,teşekkürler 

Gönderildi : 05/03/2010 04:56

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Windows 7 ile yapılan şifreleme sistemini (BitLocker) Windows XP tanımayacağından bu sonuç muhtemeldir. Verilerinize tekrar ulaşmanız inanıyorum ki sizin açınızdan çok büyük ve güzel bir haber.

Geri bildirim için teşekkürler. Saygılar.

Gönderildi : 05/03/2010 11:09

Paylaş: