Forum

Hdd Bölüm...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hdd Bölüm Birleştirme

10 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
461 Görüntüleme
(@sahinkardas)
Gönderiler: 224
Reputable Member
Konu başlatıcı

Mrb Arkadaşlar 500 gb bir hdd var bunların birince Windows Xp birinde Windows 7 birinde de Depom bilgilerim var Gördüğünüz resimde 29,30 gb arada Windows 7 System bölümü var sonrda yine 29,30 gb var ben bunları birleştirmek istiyorum . Yani iki tane ayrılmamış alanı ikisini birleştirmek istiyorum. Her ikiside bir bölüm olmasını istiyorum format atmadan nasıl olabilir.

.html

Gönderildi : 27/12/2009 16:26

(@ahmetaltuntas)
Gönderiler: 731
Prominent Member

selamlar

boş alan yazan (yeşil) kısma sağ tıklayarak bölümü sil dersen direk olarak ayrılmamış alana (siyah) eklenecektir.Sonra birleşen bu alana (siyah) sağ tıklayarak yeni bölüm dersen bu iki alan birlişip tek bölüm olur. 

Gönderildi : 27/12/2009 16:34

(@sahinkardas)
Reputable Member
Konu başlatıcı

yorumun çok sağ ol ama denedim olmamıştı

yanlışlıkla 300 gb olan verimi sildim şimdi ağlayacağım ben bunu nasıl getirebilirm lütfen yardım eder misin üzerinde sağ yapıp bölümü sil dedim hiç bakmadan

Gönderildi : 27/12/2009 17:17

(@ahmetaltuntas)
Prominent Member

dolu olan böümümü sildin?

recovery my files yada data get  programını araştır muhtemelen işini görecektir. 

Gönderildi : 27/12/2009 21:34

(@sahinkardas)
Reputable Member
Konu başlatıcı

maalesef olmadı ahmet bey acronis disk ile olacak ama oda lisans istiyor

R-Studio bir kurtarma prog. var onunla bütün bilgilerin hepsini görüyor şu an tarama yapıyor 120 gb geldi toplam 310 gb bakalım ne olacak ondan bir sıkıntı var desktop.ini var ya onları tek tek soruyor çok berbat hepsine tek tek onay vermek lazım çözümü olsa süper olur bakalım nasıl olacak

başka bildiğin bir şey varmı bu konular hakkında _?

TEŞEKKÜRLER

Gönderildi : 27/12/2009 22:13

(@ahmetaltuntas)
Prominent Member

recovery my files ile biçok kez boyle durumları düzelttim.

inş verilerini kurtarırsın. 

Gönderildi : 27/12/2009 22:22

(@sahinkardas)
Reputable Member
Konu başlatıcı

tamamda benim sildiğim bölümü senin program görmüyor nasıl olacak bu işlem bende şimdi hiç ellemeyim diyorum şöyleki disk yönetim den daha ben yeni bölüm dedip oluşturmadım çünkü o zaman belki kurtarma şansım düşübilir ondan dolayı Acronis Disk Director o görüyor  ama o da demo sürümü var bende bundan dolayı olmadı tam sürüm olsa onunla işlemin düzelecek Ahmet Bey

olayı anlatın ise  prorgramı biraz anlat deneme yapayım ben olur mu _?

Gönderildi : 27/12/2009 22:39

(@ahmetaltuntas)
Prominent Member

Anladım

500 gb diski komple tarat tarama bittikten sonra istedigin data'yı içerisinden seçersin.Ayrıca tabiki bu programında full sürümünü kullanman gerekir.Taramada bulur fakat kaydetmen için lisas isteyecektir. 

Gönderildi : 28/12/2009 01:39

(@FatihSarikaya)
Gönderiler: 38
Eminent Member

veri kurtarmak için easy recover professional

Disk Bölmek ve Birleşdirmek igibi olayları partijin magic ve acronis de yapın saha saglıklı olur ve veri kaypı olmaz

Gönderildi : 01/01/2010 03:37

(@Anonim)
Gönderiler: 0

GetDataBACK for NTFS

lisans fiyatı 49$

ve en iyisi

Gönderildi : 20/05/2010 16:33

Paylaş: