Forum

Blackberry yedeklen...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Blackberry yedeklenmesi ve silinmiş sms ler.

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
503 Görüntüleme
(@mustafadogan)
Gönderiler: 290
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Blackberry Cihazına gelen SMS lerin ve bütün Maillerin yedeğini almak istiyorum. aynı zamanda silinmiş olan SMS leri geri getirme şansın nedir?

maillerini exchange olduğu için Serverdan yada Outlook dan yedekleyebilirim ancak SMS lerin yedeğini nasıl alacağımı bilemiyorum. ve Silinmiş Sms leri geri getirmem gerekiyor.

Ne yapabilirim?

Gönderildi : 18/11/2009 18:27

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

MErhaba, 

black berry  cihazı ile birlikte blackberry yazılımıda birlite gelir.Bu yazılımı kurunuz yazılım kurulumundan sonra tüm ayar ve içerği import ve export etme şansına sahipsiniz.Ayrıca blackberry ile ilgili oalrak büyük ihtimalle gsm oparatörlerinden birinden aldınız onları arayıp destekte alabilirsiniz belli konularda.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/11/2009 18:39

(@mustafadogan)
Gönderiler: 290
Reputable Member
Konu başlatıcı

Elimde Blackberry User Tools Cd si var. bu Cd ile daha önce denediğimde başaramamıştım her nedense sürekli kitleniyor yada cihazı bulamıyordu. bunun dışında başka bir program varmıdır? silinmiş sms ler için sanırım birşey yapılamıyor.

Gönderildi : 18/11/2009 19:03

(@kadirakbaba)
Gönderiler: 895
Noble Member

Merhaba Cd'den daha çok Blackberry'nin internetten güncel yazılımını indirerek her türlü yedekleme işlemini yapabilirsiniz.Yazılımından kaynaklanan kilitlenmeyi bu şekilde çözebilirsiniz.Blackberry yada başka cihazlarda silinmiş Sms'ler ile ilgili yapabileceğiniz birşey yok malesef....

Gönderildi : 18/11/2009 19:18

(@DoganYildiz)
Gönderiler: 83
Trusted Member

Merhaba ,

Genel anlamda Desktop manager yazılımı var,

https://www.blackberry.com/Downloads/entry.do?code=A8BAA56554F96369AB93E4F3BB068C22

size Blackberry veren operatörüm sitesinde de benzer türkçe yazılım bulabilirsiniz. Desktop manager programı ile yedekleme işlemlerinizi rahatlık yapabilirsiniz.

Gönderildi : 04/12/2009 19:54

Paylaş: