Forum

other device

Bildirimler
Hepsini Temizle

other device

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
387 Görüntüleme
(@ahmetort)
Gönderiler: 162
Reputable Member
Konu başlatıcı

Selamalr

Bazen sistemleri kurdugumuz zaman bazı driverları bulamıyoruz other device veriyor driver yedek alma programları hariç bu driverları kolay bir şekilde nasıl bulup yukleyebilirz

Gönderildi : 18/11/2009 16:54

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Merhaba bunu dediğiniz gibi 3.party yazılımla bulabilirsiniz örneğin everest programı ile yapabilirsiniz.

Bir diğer yol ise aygıtın üzerinde sağ tıklayıp özellikler yaptığınızda gelen pencereden ayrıntılar sekmesine geçiş yaptığınızda "aygıt kimliği"ni arattırdığınızda arama motorlarında gerekli sürücünün ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/11/2009 17:19

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Portalımız üzerinde yapacağınız aramalar size zaman kazandıracaktır. Aşağıda ki linkte bu konu üzerinde konuşulmuştu. Lütfen post açmadan önce arama yapınız.

http://www.cozumpark.com/forums/thread/88090.aspx

Gönderildi : 18/11/2009 17:41

(@ahmetort)
Gönderiler: 162
Reputable Member
Konu başlatıcı

sinan bey haklısınız bazen insanın kafasının durdugu an oluyor öyle bir günüme geldi herhalde

dediginiz çözümü kullanıyorum bazen uzun sürsede işe yarıyor benim istegim biraz daha tembelik gibi birseydi programı çalıştırım other device bulsun işte bu ati driveri desin indirip kurum desin gibi birşeydi böyle bir program var ise veya biliyor iseniz yardımlarınızı beklerim

Ahmet

Gönderildi : 19/11/2009 13:25

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

🙂

Şahsım adına konuşmak gerekirse işlem ne kadarda üzün sürerse sürsün, işlemi programlara bırakmaktansa bizzat kendim manuel yapmayı tercih ederim (genelde).

Ama Driver Detective yada  Driver Genius Professional Edition deneye bilirsiniz.

Gönderildi : 19/11/2009 13:40

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Portalımızda makalesi mevcuttur.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2009/11/14/driver-genius-pro-9.aspx  format öncesi yapılabilecekler anlatılmaktadır.

Keyifli çalışmalar. 

Gönderildi : 21/11/2009 01:51

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Bu aygıt özelliklerine girin.

Ayrıntılar sekmesine geçin

Altta açılan aygıt kopya kimliğine tıklayın.

Donanım kimliklerini seçin.

Genelde en alttaki ile sürücü bulunur.

ama uymazsa bir üsttekine sağ tıklayın.

CTRL+C ile kopyalayıp google da arayın.

Bulduğunuz sürücüleri indirip deneyin.

Gönderildi : 20/05/2010 16:56

Paylaş: