Forum

monitör power ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

monitör power tuşu sürekli yanıp sönüyor

8 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
568 Görüntüleme
(@hakanyondem)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Mönitörümün power tuşu sürekli yanıp sönüyor.nedenini bilmiyorum...Yardımcı olursanız sevinirim....Önceden sürekli yanardı .Şimdi ise sık bir şekilde yanıp sönüyor..

Gönderildi : 08/05/2009 17:10

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Merhaba

Öncelikle konu donanımsal bir sorun olduğu için konuyu donanım bölümüne taşımış bulunmaktayım.

Power kablosunu ve data kablosunu çıkartın daha sonra açma kapama düğmesine 4-5 kez basılı tutup bırakın daha sonra power ve data kablosuna bağlayıp deneyin sorun giderilmez ise power kablosunu çıkartıp belli bir süre bekletiniz.

Akabinde sorun yineler ise yetkili servisini arayınız destek isteyiniz.

Kolay Gelsin

Gönderildi : 08/05/2009 17:17

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Selam

Ek olarak ürünün speclerine bakabilirsiniz. Bu ikazın mutlaka bir anlamı vardır ve orada yazar.

Gönderildi : 08/05/2009 17:42

(@hakanyondem)
Active Member
Konu başlatıcı

teşekkür ederim önerileriniz için denedim ama sonuç vermerdi ..ayrıca monitör e giden tek bir kablo var bildiğime göre siz kasadaki kabloları diyorsanız onlarıda deneyebilirim..pc bilgim yüksek..

Gönderildi : 08/05/2009 20:50

(@hakanyondem)
Active Member
Konu başlatıcı

ayrıca pc nin ekranıdaoynuyor arada ekran karalıyor genişliyor giib geliyor bana ki sık sık oluncada geliyor gibi cümlesi kendini genişleyip daralıyor a bırakıyor..

karışık bir anlatım oldu ama yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Gönderildi : 08/05/2009 20:54

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Ortamda denyebileceğiniz farklı pc var ise onda deneyebilrsiniz.

Keyifli çalışmalar

Gönderildi : 09/05/2009 01:16

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

ayrıca pc nin ekranıdaoynuyor arada ekran karalıyor genişliyor giib geliyor bana ki sık sık oluncada geliyor gibi cümlesi kendini genişleyip daralıyor a bırakıyor..

karışık bir anlatım oldu ama yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Yardımcı olmaya özen gösteriyoruz yalnız sorunu net olarak belirtmiyorsunuz en belirgin çözüm yollarından bahsettiklerimizi uygularsanız çözüme giden yolda netliğe kavuşacaksınız.

Farklı bir Kasa'ya bağlayıp görüntü almayı denemeniz önemli neden mi?  kasanızda problem mevcut ise direkt anlaşılır.

Kolay Gelsin                  

Gönderildi : 09/05/2009 15:51

(@erkanerkan)
Gönderiler: 2
New Member

kasadaki power supply yanmış 🙂 değiştir (power yansa bile genelde fanlar döner ama görüntü gelmez)

Gönderildi : 09/07/2009 21:37

Paylaş: