Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

access point

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
482 Görüntüleme
(@teoman)
Gönderiler: 239
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaslar,

Networkumde bulunan Cisco Access Ponitnlerin hepsinin tek seferde tarayıp lisete halinde bulabilecegim hangi switch hangisi baglı görebilecegim bir tool var mı?
Not:Kenar switchlerimde Cisco
Switch CLI kısmında sh cdp neigbor şeklinde görmek istemiyorum dah pratik birsey arıyorum.

iyi çalısmalar.

Gönderildi : 02/01/2017 19:22

(@ilhancicek)
Gönderiler: 180
Estimable Member

Merhaba

Aşağıdaki gibi bir yazılım var ama işinizi görür mü bilmiyorum.

http://www.switchportmapper.com/

Gönderildi : 02/01/2017 20:29

(@teoman)
Gönderiler: 239
Reputable Member
Konu başlatıcı

Bu programı biliyorum aradıgım bu degıl ama yinede ilgine teşekkürler.

Gönderildi : 02/01/2017 20:30

(@fatihvural)
Gönderiler: 264
Reputable Member

Merhaba Arkadaslar,

Networkumde bulunan Cisco Access Ponitnlerin hepsinin tek seferde tarayıp lisete halinde bulabilecegim hangi switch hangisi baglı görebilecegim bir tool var mı?
Switch CLI kısmında sh cdp neigbor şeklinde görmek istemiyorum dah pratik birsey arıyorum.

iyi çalısmalar.

Merhaba,

Swtich vb için Cisco Network Assistant  diye bir program var networkteki cisco cihazlarınını bulup topolojilerini görüp diğer ayarlarınıda tek merkezden yapabilirsiniz.Fakat AP için çalışıyormu bilmiyorum.

Gönderildi : 04/01/2017 14:45

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Merhaba Arkadaslar,

iyi çalısmalar.

Merhaba,

Swtich vb için Cisco Network Assistant  diye bir program var networkteki cisco cihazlarınını bulup topolojilerini görüp diğer ayarlarınıda tek merkezden yapabilirsiniz.Fakat AP için çalışıyormu bilmiyorum.

Cisco AP'leri de görebiliyorsunuz CNA ile fakat management için controller'a bağlanmak gerekiyor.

Gönderildi : 04/01/2017 16:27

Paylaş: