Forum

Telefon Gör...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Telefon Görüşmeleri için sistem gereksimi

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
472 Görüntüleme
(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar;

Konuyu yanlış yere açtıysam yöneticiler tarafından taşınırsa sevinirim kusuruma bakmayın

Sormak istediğim şu anda mevcut xxx firmasından kiraladığım hatlar üzerinden ses trafiğini sağlıyorum görüşmeler bu hatlar üzerinden internet ortamında yapılıyor

Fakat hizmet veren firmanın alt yapısında yaşanılan sorunlar nedeni ile görüşmelerimiz kalitesiz ve sık sık sorun yaşanıyor

şirket olarak 120 personel var ve alt bayilemiz mevcur 2000-3000 arası yoğun olarak cep görüşmeleri yapılıyor bu hatlar üzerinde %30 avantaj sağlıyabiliyorum (kalite olmadıktan sonra bir önemi kalmıyor işin açıkcası)

Sizin bana önerebileceğiniz bir alt yapı sağlıklı çalışan bu işte uzman olan firmalar varmı şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim dostlar..

Gönderildi : 20/03/2008 13:14

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Böyle soruları cevaplarken hep korkarım acaba donanım sponsorumuz bu işide yapıyor mu diye...

Normal telefon hattı ise Doruknet önerebilirim sağlam bir alt yapısı mevcut... Mevcut projeni paylaşırsan yardımcıda olmaya çalışırız.

Gönderildi : 20/03/2008 14:06

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

http://www.netiletisim.net/

ben zamanında kullanmıştım ve memnun kaldım .

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/03/2008 14:22

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ;

Firma adı vermedim reklam olmasın diyee 🙂 Gisad ile çalışıyorum mevcut alt yapılarını 1 sene önce değiştirdirler ve sonrasında sorunlar yaşanmaya başlandı şimdi ise bu hizmeti veren farklı firmalar farklı alt yapılar düşünüyorum kaliteli ses taşımam gerekiyor 

Gönderildi : 20/03/2008 14:25

Paylaş: