Forum

cisco ıp telefonlar...

Bildirimler
Hepsini Temizle

cisco ıp telefonlara sip firewire yüklenmesi ve genel problemler

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
412 Görüntüleme
(@MustafaOZBAY)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar bu konu hakkında her ne kadar çok döküman olsada benim sorunumu çözmeye yetmedi.

sorunum şudur. cisco 7960 telefon var elimde. 3.1 mfg2  diye bir versiyon mevcut üzerinde. telefona sip firewire yüklemeye başlamak için reset ve hard reset denemesnde bulundum hiç birini yapmadı. ortadaki mikrofon ışığı başlangıçta kırmızı yanıyor sonra açılıyor telefon. TFTP işlemi yapayım dedim onuda yapmadı. mevcut firewireların sıkıntılı olmasından ötürü reset yapılmıyodur diyor webdeki dökümanlarda. mevcut firewire yeniden yükleyin sorun düzelecektir diyor ama TFTP den çekmedi bir türlü. doğru firewirede olmayabilir elimdeki. bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır. 

Gönderildi : 31/05/2015 03:10

(@MustafaOZBAY)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

yardımcı olabilecek kimse yokmu arkdaşlar .tftp den dosya yollayamıyorum hiç bir şekilde. normal reset ve hard reset de yemiyo cihaz. mikrofon ışığı kırmızı yanıyor açılışta diğerleri hiç yanmıyor. fakat telefon normal açılıyor ve menülerine giriiyor. call manager olan varsa elinde uzaktan bağlayıp bakabilirmyiz acaba

Gönderildi : 20/06/2015 17:59

Paylaş: