Forum

Cisco Access Point'...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Cisco Access Point'e erişim var ama ışığı yanmıyor

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,212 Görüntüleme
(@DenizBalkaya)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

3502 ap cihazında erişim var kullanıcılar bağlanıyor her şey ok , cihaz aktif olarak kullanılıyor ama üzerindeki ışık enerji verildikten bir iki dakika sonra sönüyor.Daha önce böyle bir olayla karşılaşan var mı?(normalde üzerinde kullanıcı bağlıysa mavi , cihaz aktifse yeşil yanıyor )

Bir de  iki network cihazımız var.örn bir ap bir printer.AP'yi bağladığım data kablosu sorunluydu cihaz ip alamıyordu Printerdaki data ile değiştirdim ikisi de çalıştı düzgün bi şekilde.

Gönderildi : 05/02/2013 17:06

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

Merhaba,

Elektronik bir sorun gibi geldi, configle ilgili bir sorun yok bence.

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 06/02/2013 12:14

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7891
Üye

Merhabalar,

3502 ap cihazında erişim var kullanıcılar bağlanıyor her şey ok , cihaz aktif olarak kullanılıyor ama üzerindeki ışık enerji verildikten bir iki dakika sonra sönüyor.Daha önce böyle bir olayla karşılaşan var mı?(normalde üzerinde kullanıcı bağlıysa mavi , cihaz aktifse yeşil yanıyor )

Bir de  iki network cihazımız var.örn bir ap bir printer.AP'yi bağladığım data kablosu sorunluydu cihaz ip alamıyordu Printerdaki data ile değiştirdim ikisi de çalıştı düzgün bi şekilde.

http://www.cisco.com/en/US/docs/wireless/controller/4.1/command/reference/clic1.html#wp2384867

kolay gelsin  

Gönderildi : 06/02/2013 15:23

(@DenizBalkaya)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Yukardaki link işimi gördü sorunu çözdüm.teşekkürler

Gönderildi : 11/02/2013 17:30

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7891
Üye