Forum

Cisco Easy Vpn Clie...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Cisco Easy Vpn Client hakkında yardım istiyorum.

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
467 Görüntüleme
(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Cisco Easy VPN Nedir? Nasıl Çalışır? ve konfigürasyonu! Ben sadece yüzeysel olarak biliyorum.

Buradaki değerli arkadaşların bilgi birikimlerden bu konu hakkında kapsamlı bilgiye görsel yada yazılı nasıl ulaşabilirim? Teşekkürler

Gönderildi : 14/02/2011 02:03

(@ademyetim)
Gönderiler: 56
Trusted Member

Merhaba , cisco easy vpn clientını kullanabilmek için, Cisco Easy VPN Server kurulumunu yapmanız gerekiyor , genelde mobile kullanıcıların uzaktan

güvenli erişim için kullandiklari bir vpn clientı , internette konuyla ilgili bir çok makale bulunmakta ,aşağıdaki çıkan sitelerdeki makaleleri okuyarak bu

yapılandırma yapabilirsiniz, kurulum aşamasında karşılaşacağınız sorunları paylaşabilirsiniz, iyi akşamlar diliyorum...

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&biw=1609&bih=767&q=Cisco+Easy+VPN+Nedir&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=f3cf8bd394ac98c5

Gönderildi : 14/02/2011 02:12

(@cozumpark)
Konu başlatıcı

Adem Bey bu kadar kısa sürede yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum.Araştırmalarıma başlayacağım.Sağolun

Gönderildi : 14/02/2011 02:16

(@cozumpark)
Konu başlatıcı

Biraz daha spesifik temel düzeyde bir yer varmı? Bunu araştırdım verdiğiniz şekilde ama Cisco konusunda yeni başlayan biri olarak beni bilgi yoğunluğu içinde boğulmayacak şekilde sadece ve uygulamaya başlamasamda işin özünü kavrayabilmem gerekiyor.Teşekkürler

Gönderildi : 14/02/2011 02:19

Paylaş: