Forum

cisco kursları hakk...

Bildirimler
Hepsini Temizle

cisco kursları hakkında

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
412 Görüntüleme
(@SerdarEREN)
Gönderiler: 130
Estimable Member
Konu başlatıcı

Herkese slm;

Cisco kursuna gitmek istiyorum fakat herkes farkli bir yer öneriyor iyice kafam karisti arkadaslar.

bt egitim   netron   acedemytech  itü  ITSTACK  aklimdaki egitim kurumlari bunlar.Siz hangi kurumu önerir siniz?

Bilge adam da sadece cisco yok sistem mühendisligi egitimine dahil etmisler.Yardimci olursaniz sevinirim yoksa ben bu gidisle

cisco ya falan gidemiyecegim

Gönderildi : 09/05/2009 00:32

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Açık konuşmak gerekirse ccna de nereye gittiğinizin çok büyük önemi yok ancak ccna de öğrenci başına düşen switch, router sayısını baz alabilirsiniz. Bu nedenle ulaşım için daha yakın ve ekonomik olanını etrcih etmenizde yarar var.

Gönderildi : 09/05/2009 00:37

(@SerdarEREN)
Estimable Member
Konu başlatıcı

valla Mesut hocam fiyatlar hemen hemen aynı ama eğitimin kalitesi nasıl işte onu bilmiyorum.Aklımda bt eğitim var ama

hala kararsızım dediğim gibi forumlarda araştırdıkça kafam karışıyor.Peki hocam ccnp için nereyi önerirsiniz?

Gönderildi : 09/05/2009 00:51

(@mesutsariyar)
Co-Founder

Fiyatlar aynı değil gerçekten ilginç farklar var, bana göre 80 saatlik ccna oldukça yeterli.. önemli olan kurumdan ziyade öğrencinin kendisidir, en iyi kurum dahi size % 25 kazandırır, % 75 bireyin kendisidir.

ccnp için acele etmeyin, ccna deki konular aklınızda % 100 oturursa ccnp konularını inanın kursa gitmeden evde lab kurarak geçebilirsiniz. Benim düşüncem gidin önce bir ccna de görün kendinizi, ccna i soru ezberlemeden alabiliyorsanız ccnp ye devam edin derim. Bakın pek çok portalda ccnp e gitmiş ve sınavını kazanmış ünvanı ccnp olan pek çok insan var ancak forumlarda soru cevaplayamıyorlar, genelde cevap yazanlar ccna ünvanına da sahip değil ama saha tecrübeleri ccnp yi kenara koyar.. Kurum önerisi yapamıyorum üzgünüm. Yapanlardan da bunları ispatlamaları için forumda soru cevaplamalarını veya makale yazmalarını rica ediyorum.. Kuru sıkı önerilere kulak asmayın, kısacası öneriyi yapanın kaç soruyu çözümleyebildiğine ya da makalelerine bakın.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 09/05/2009 00:54

(@SerdarEREN)
Estimable Member
Konu başlatıcı

evet hocam haklısınız bir ccna ile bir yola çıkalım bakalım [:D] 

Cevaplarınız için teşekkür ederim

Gönderildi : 09/05/2009 01:08

(@mesutsariyar)
Co-Founder

Rica ederim.

İnsanlar tahmin ettiklerini değil, bildiklerini yazdıkları sürece Çözümsüz Soru Kalmayacaktır 😉

Gönderildi : 09/05/2009 01:58

Paylaş: