Forum

UTM-1 Edge X ADSL C...

Bildirimler
Hepsini Temizle

UTM-1 Edge X ADSL CHECKPOİNT

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
687 Görüntüleme
(@Ercancelikoglu)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

BEN Resmi bir kurumda memurum maalesef UTM-1 Edge X ADSL checkpoint denen uygulama ile ne facebook ne youtube hiç bişeye giremiyoruz bir ara hot spot shield ile açabiliyoduk onuda engellediler son zamanlarda İp hider pro ile açıyodum o programında patchinde sorun çıktı artık çalışmıyor ( UTM-1 Edge X ADSL bu cihaza bakanlık tarafından verilen şifre elimde mevcut ancak ! içinde hangi ayarlardan nereler açılır nasıl açılır bilmiyorum işin açığı şu team wiwer ile bilgisayara bağlanıp ya bu engellerin hepsini aşabilicek bir yol bilene yada bir programla proxy ile artık her ne ile oluyorsa bana facebooku youtube yi ve özellikle www.tr1.seafight.com adresini açmayı sağlayabilecek birilerine ihtiyacım var lütfen bana yardım edin.  

Gönderildi : 23/09/2014 14:41

(@efesulukcu)
Gönderiler: 1425
Noble Member

kurum bilgi işlem personelinin belirlediği kurallar varsa neden bunlara uymuyorsunuz?

Gönderildi : 24/09/2014 13:48

(@Ercancelikoglu)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

kurum bilgi işlem personelinin belirlediği kurallar varsa neden bunlara uymuyorsunuz?

Sayın SÜLÜKÇÜ : AĞRI İlinde maalesef hiç bir sosyal faaliyet bulunmamaktadır ( Sinema , tiyatro alanları yoktur ben kahveye gitmeyi de sevmeyen biriyim günün 8 saati kurumda geçirmekteyim ? siz olsanız çözüm aramazmısınız ? bence bir kez daha düşünün ön yargılamadan önce. bu arada yaşım 44 . saygılarımla.  

Gönderildi : 29/09/2014 14:28

Paylaş: