Forum

UTM-1 Edge X ADSL

Bildirimler
Hepsini Temizle

UTM-1 Edge X ADSL

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
435 Görüntüleme
(@Ercancelikoglu)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

UTM-1 Edge X ADSL cihazımın adı bu bu cihaz da öyle ayarlar yapılmışki facebook ve benzeri adresleri açamıyoruz ya sadece facebook açılsa yeter. yardımcı tarif ederek yardımcı olabilecek değerli arkadaşlara teşekkürler not bilgisayar bilgim var ancak bazı şeyleri anlamam için tam tarif gerek Aa facebook açmak istediğimizde: http://81.212.100.44/blocked.php böyle bir adrese girip içeriği yasaklanmışl bir web sitesine erişmeye çalışıyonuz erişiminiz engellenmiş ve kayıt altına alınmış diyor. ( asıl amaç şu engellemeler devam etsin ana ayarlar kalsın sadece facebook a izin vermenin yolunu arıyorum msn de engelliydi ama açamayı başardım facebooku bulamadım.

Gönderildi : 12/01/2012 14:12

(@BarisKayaturk)
Gönderiler: 48
Trusted Member

Social networking kategorisi engellenmiş olabilir. ilgili siteyi exclude edebilirsiniz belki..

Gönderildi : 12/01/2012 14:28

(@Ercancelikoglu)
Active Member
Konu başlatıcı

teşekkür ama bunları nerden yapıyoruz hangi menüden birsürü menü var?

Gönderildi : 12/01/2012 14:29

(@Ercancelikoglu)
Active Member
Konu başlatıcı

teşekkür ancak bunu nerden yapıcaz bir sürü menü var tek isteğim facebook açılmasını sağlamak diğer ayarlara zarar vermeden

Gönderildi : 12/01/2012 14:30

(@Anonim)
Gönderiler: 0

BEyaz liste

izin verilen adresler

White List vb. isimdeki ekranı bulun

Content Filter / içerik engelleme başlığı altında bulunur genelde

Gönderildi : 12/01/2012 20:55

(@Ercancelikoglu)
Active Member
Konu başlatıcı

Afedersiniz Ama İnanın Menülerden fazla anlamıyorum şu cihazın menülerini bilen biri yokmu? bana menüden yani örnek bilgisayarda bir şey tarif edilirken Başlat>çalıştır> gibi benim bu işi anlayabilmem için menüleri anlamam lazım.

Gönderildi : 13/01/2012 14:12

Paylaş: