Forum

Arkadaşlar acil yar...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Arkadaşlar acil yardımınızı bekliyorum.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
337 Görüntüleme
(@DergahZEYBEL)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

IBM x serisi ürün grubunda üzerinde bulunan donanımlarda (Örneğin Harddisk'te muhtemel bir bozulma ihtimalini 48 saat öncesinden belirleyebilen bir sistem) oluşması muhtemel arızaları 48 saat öncesine kadar belirleyip uyarı veren sistemin genel adı nedir ve bu özellik hangi aksamlarda ki sorunları tespit edebilir?
Sorunun cevabını bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.

Gönderildi : 31/10/2012 02:49

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Lütfen forum kuralları gereği konu başlığınız sorunu anlatır biçimde ve yardım v.s. gibi kelimelerden oluşmasın.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 31/10/2012 11:57

Paylaş: