Forum

İBM x3200 m2 server...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İBM x3200 m2 server kurulumu hakkında yardıma ıhtıyacım var

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
407 Görüntüleme
(@hasancengiz)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

IBM X3200 M2 SERVER DE KURULUM YAPMAM LAZIM FAKAT ORJINAL CD LERI OLDUGU ICIN SORUN YASIYORUM KURULUM CD SINI TAKDIGIMDA RAID BULUNMUYOR SERVERAID I CALISDIRMAADIM BIR TURLU BU KONUDA BANA MSN DEN YARDIMCI OLABILCEK ARKADASIMIZ VARSA MSN ADRESIM [email protected] yardımlarını beklıyorum

Gönderildi : 02/07/2009 13:40

(@Anonim)
Gönderiler: 0

IBM X3200 M2 SERVER DE KURULUM YAPMAM LAZIM FAKAT ORJINAL CD LERI OLDUGU ICIN SORUN YASIYORUM KURULUM CD SINI TAKDIGIMDA RAID BULUNMUYOR SERVERAID I CALISDIRMAADIM BIR TURLU BU KONUDA BANA MSN DEN YARDIMCI OLABILCEK ARKADASIMIZ VARSA MSN ADRESIM [email protected] yardımlarını beklıyorum

Merhaba,

Orjinal CD'leri var mı yok mu?Orjinal cd'leri olduğu için sorun yaşadığınızı yazmışsınız.

Gönderildi : 02/07/2009 13:53

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Hasan Bey;

Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Açtığınız postlarda lütfen forum kurallarımıza özen gösteriniz ve gerekmediği sürece büyük harf kullanmayınız.

Gönderildi : 02/07/2009 13:58

Paylaş: