Forum

TeamViewer'a Altern...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] TeamViewer'a Alternatif Uygulamalar

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
1,061 Görüntüleme
(@OktayBOZDEMiR)
Gönderiler: 88
Estimable Member
Konu başlatıcı

Evdeki bilgisayarımı bazı günler açık tutmaya ve işyerinden bağlantı kurmaya ihtyiacım var. Aslında TeamViewer ile bunu yapabiliyorum fakat bazen pin kodunu kabul etmediği durumlarda evden birinin TeamViewer'i kapatıp, yeniden açması gerekebiliyor. Acaba bu işlem için farklı bir alternatif program öneriniz var mıdır? Dosya paylaşımı yapmama gerek bulunmuyor, sadece bazı uygulamaları çalıştırma amacıyla kullanmam yeterli olur gibi. Sabit IP kullanmıyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

Bu konu 4 yıl önce Oktay BOZDEMİR tarafından düzenlendi

Gönderildi : 20/11/2019 15:26

(@cahityolacan)
Gönderiler: 514
Super Admin

Tavsiyem ne olursa olsun Team Yada logmein yada alpemix en ucuzu alpemix ücretli kullanman. Firee olan Anydesk daha önce farklı isimde idi google kara lsiteye ekelyince gitti yeni isimle geldi o yüzden bu işin için ücretli bir yazılım olsun derim. Data ve diğer şeylerin çalınmasını engellemek için. Polüler onları yazdım sana karar sana ait.

Cahit YOLAÇAN
vExpert - vExpert NSX - CCNA- MCSE - CEH
https://www.vmwaretv.com

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/11/2019 15:33

(@OktayBOZDEMiR)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Real VNC tavsiye eder misiniz?

Gönderildi : 20/11/2019 17:12

(@gokselarslan)
Gönderiler: 135
Estimable Member

VNC iyidir, ücretli ürünmü kullanacaksınız  bilmiyorum , Alpemix i de deneyebilirsiniz.

Gönderildi : 20/11/2019 17:38

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

DeskGate öneririm.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/11/2019 22:46

(@OktayBOZDEMiR)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Ücretsiz olan versiyonları kullanmak istiyorum ve ayda bir kaç defa kullanacağım. Sabah işe giderken bilgisayarım açık olacak, gün içinde bir kaç defa bağlantı kurmam gerekirse, teamviewer'ı bazen kapatıp açmak ve yeni pin kodu girmek gerekebiliyor. Acaba ücretsiz seçenekler arasında TeamViewer'ın daha iyi bir alternatifi var mıdır?

DeskGate, Alpemix, Logmein, Real VNC haftasonu hepsini deneyeceğim. Çok teşekkürler.

Gönderildi : 21/11/2019 10:37

Ali Velioğlu
(@alihan-2)
Gönderiler: 89
Estimable Member

Gönderen: @OktayBOZDEMiR

Ücretsiz olan versiyonları kullanmak istiyorum ve ayda bir kaç defa kullanacağım. Sabah işe giderken bilgisayarım açık olacak, gün içinde bir kaç defa bağlantı kurmam gerekirse, teamviewer'ı bazen kapatıp açmak ve yeni pin kodu girmek gerekebiliyor. Acaba ücretsiz seçenekler arasında TeamViewer'ın daha iyi bir alternatifi var mıdır?

DeskGate, Alpemix, Logmein, Real VNC haftasonu hepsini deneyeceğim. Çok teşekkürler.

Ben vps üzerinde openvpn kullanıyorum.

İki pc de aynı networkte olduğundan uzak masaüstü ile bağlanıp iş yapmak daha kolay oluyor.

Gönderildi : 21/11/2019 15:02

Paylaş: