Forum

HESK Yardım Masası

Bildirimler
Hepsini Temizle

HESK Yardım Masası

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
679 Görüntüleme
(@aykutkoyuncu)
Gönderiler: 59
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, şirket içerisinde ki kullanıcıların sorunları ve taleplerine artık düzen getirmek istediğimiz için Ticket sistemine geçmek istedik. İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra ÇözümPark formunda Fatih isimli bir arkadaşımızın HESK adlı programın kurulum yazısına denk geldim. Tüm adımlarını harfiyen yaptım şuan çalışıyor. 

Sorunum tam olarak şu. Ben kurduğum bilgisayardan ticket açma sayfasına erişebiliyorum fakat başka bir pc'den erişmek istediğimde hata alıyorum. Nasıl yapabilirim ? 

Şimdiden teşekkür ederim. 

Gönderildi : 13/11/2020 15:36

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

Bu tip uygulamalar sizin makinenizde web server üzerinde çalışır diğer cihazların sizin cihazınıza erişim yapamadığını gösterir. Network ve firewall ayarlarınızı kontrol ediniz. Telnet vs ile kontroller yapabilirsiniz. Sizin cihazınızın uygulamanın ayarlandığı veya 80 port isteklerine cevap verdiğinde uygulama portalına erişebilirler.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/11/2020 18:09

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32960
Illustrious Member Yönetici

Son durum nedir?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/11/2020 14:37

(@aykutkoyuncu)
Gönderiler: 59
Estimable Member
Konu başlatıcı

Maalesef yapamadım. Uzak bağlantı yapma şansınız var mıdır ? 

Gönderildi : 16/11/2020 16:01

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32960
Illustrious Member Yönetici

Burası gönüllülük esas bir platform, danışmanlık alsanız tabi ki bağlanırız ama gönüllü olarak yapılan bu işte ne yazık ki sisteminize bağlanacak kadar vaktimiz olmuyor.

Bu sistem yani yapamadığınız sistem windows bir sistem ise windows firewall' u kapatmayı deneyebilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/11/2020 17:22

Paylaş: