Forum

merak mail anti-spa...

Bildirimler
Hepsini Temizle

merak mail anti-spam

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
422 Görüntüleme
(@DenizVerman)
Gönderiler: 1289
Noble Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar merak mailin anti-spam modülünü kullanıyorum fakat dışarıdan gelen mail içerisinde bir mail adresi ve web adresi olduğunda otamatik başına spam başlığını ekliyor bunu düzeltmek için hangi ayarı yapmam gerekiyor acaba 8.03 versiyonunu kullanıyorum teşekkürler...

Gönderildi : 05/05/2009 21:31

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

Merak mail console da antispam menüsünde action kısmında ilgili ayarı göreceksin.  Gelen spam i sil, karantinaya al yada mesajın başına spam etiketi koy diye yazıyor orda.

Sadece bir iki yere tıklayıp incelemek gerekiyor sevgili denver. Çok zor değil.

Gönderildi : 06/05/2009 00:05

(@DenizVerman)
Noble Member
Konu başlatıcı

buğra bey öncelikle teşekkür ederim fakat benim demek istediğim spam etiketini hiç koymaması değil benim sorudada belirttiğim gibi mesaj içerisinde www.denver.com vb bir adres geçerse nerden olursa olsun direk subject'e spam başlığını koyuyor bunun ayarını sordum yukarıda bunuda belirtmiştim.

Gönderildi : 06/05/2009 00:20

(@bugrakeskin)
Illustrious Member

Sevgili denver,

hiçbir fark yok mesajı merak mail spam olarak algılamış ise ( ki konuda direk web adresi geçiyorsa bunu bütün antispam yazılımları spam olarak algılarlar ) başına spam ibaresi koyar. bunu istersen kaldırırsın.

sen ne yapmak istiyorsun?

Gönderildi : 06/05/2009 13:20

(@DenizVerman)
Noble Member
Konu başlatıcı

hallettim ama yine yanlış anladınız buğra bey mesaj içeriğinde geçince yani body'de url adresi yazınca şunu yapınca düzeldimstsc anti spam tabında bayesian filter active işaretini kaldırınca düzeldi...

Gönderildi : 06/05/2009 15:08

(@bugrakeskin)
Illustrious Member

ok sorun düzeldiyse problem yok. en azından antispam menüsünün içerisine yönlendirdim sizi dimi [:P]

Gönderildi : 06/05/2009 15:39

Paylaş: