Forum

Thunderbird Problem

Bildirimler
Hepsini Temizle

Thunderbird Problem

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
481 Görüntüleme
(@samilaltundal)
Gönderiler: 502
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Garip bir sorun ile yine karşınızdayım 🙂

Thunderbird de taslaklarda bir mail mevcut mail de resim var , ek olarak değil mailin içinde. Taslaklarda ki bu maili açıyorum ve göndermek istediğimde hata alıyorum ( dosyaya ulaşamıyor hatası)  resmi bir türlü gönderemiyor resmi siliyorum ve tekrardan ekliyorum sorunsuz şekilde gönderiyor.Gönderdiğim mail i tekrardan taslaklara kayıt ediyorum göndermek istediğimde resim yine hata veriyor resmi yine ekliyorum yine sorunsuz gönderiyor.Resim Belgelerimin içinde duruyor.

Bir başka sorunum ise yine Thunderbird'de misal kariyer.net sitesinde ana sayfadan bazı yerler kopyalıyorum resim de mevcut bu kopyaladığım içeriği mail kısmına attığımda( çok garip atıyor full kırmızı tablolar oluyor) göndermiyor ve yine aynı hata veriyor xxx.jpeg bulunamıyor diyor.Kopyalarken sadece metin olarak kopyala dediğim vakit resim ve buna benzer içeriği almıyor sadece text olarak yapıştırıyor bunda bir sorun olmuyor.

Bu sorunlar hiç yoktu, versiyon güncelledikten sonra çıktı şu an en son versiyon yüklü , akşam bir hayli baktım ama bulamadım fikri olan var ise çok sevinirim.

Sistem XP SP2

Gönderildi : 23/04/2009 02:59

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Merhaba,

Sorunun garip olduğu belli oldu 🙂 6 gündür postunuza hiçbir yanıt gelmemiş, peki siz bu sırada bir çözüm üretebildiniz mi ?

Teşekkürler

Gönderildi : 29/04/2009 02:58

(@samilaltundal)
Gönderiler: 502
Prominent Member
Konu başlatıcı

Sayın hocam sorun Genel Müdürün bilgisayarında olduğu için aslında çok stresli bir durum 🙂

1. Sorunu Mozilla mail gruplarına da sorduk cevap gelmedi ( aç kapa- tekrardan kur gibi standart cevaplar hariç)

2.Sorun ise sanırım Mozilla güvenlik ayarlarından dolayı o şekil göndermeye izin veriyor.

Gönderildi : 29/04/2009 03:25

Paylaş: