Bolgeler Arasi Goru...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Bolgeler Arasi Gorusme HK  

  RSS
 Anonim

Merhaba

4 bolgemiz var. 1 bolgede isa ve ad ayni server uzerinde olmak uzere butun bolgelerimizde ad ve isa var. ayrica butun bolgelerimiz arasi voiple baglanti saglanmis durumda. butun bolgelerde internet yasaklama ve kisitlama var.

Benim istedigim interneti olan ve interneti olmayanlar yani butun kisiler telefonsuz ve mailsiz nasil gorusturebilirim. oyle bir imkan varmi acaba

tesekkurler

Alıntı
Gönderildi : 14/04/2009 17:45
Murat CAN
(@muratcan-2)
Tecrübeli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,


Nasıl bir haberleşmeden bahsediyorsunuz IM tarzı birşey mi? Voip zaten varmış ses ile mi? Biraz daha açık yazar mısınız?


Teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/04/2009 18:27
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Saygın Üye

Makaleler bölümünde Wildfire ile şirket içi mesajlaşma başlıklı makaleleri (yanılmıyorsam 7 bölümden oluşuyor) inceler misiniz?


CevapAlıntı
Gönderildi : 14/04/2009 18:30
 Anonim

sinan bey

tesekkur ederim hemen incelemeye basliyorum

murat bey

internet izni olmayan kisilerin bile buradan mesajlasarak gorusebilmelerini ama msn gibi herkesi ekleme goruntulu konusma dosya transferi felan olmamali. sadece sirket icindekiler ile gorusebilmeli. ayrica sonrasinda  konusmalari ispatlamak acisindan kaydetmeli . (ornek olarak sorun cikan birseyde kisiler arasinda ne konusmuslar hata kimde cikartilabilmeli biliyorsunuz yazili birsey olmadan kimseyi suclayamiyor hatanin kimde oldugunu anlayamiyorsunuz)

tesekkurler

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/04/2009 18:54
Paylaş: