Forum

Norton ghost ile i...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Norton ghost ile imaj almak

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
560 Görüntüleme
(@akinbeslan)
Gönderiler: 605
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaslar,

Elimde bir laptop var vista business kurulu, ben ghost ile imajini almak istiyorum ancak hirren cd sini takiyorum norton ghost u seciyorum daha sonra normal i seciyorum daha sonra driverlar yuklemeye calisiyor ekrana yes - no diye birseyler cikiyor Load SCSI Driver? gibi surekli birseyler yuklemeye calisiyor ve hepsinede Loading failes yaziyor kırmızı yaziyla ve ben bu imaj isini yapamiyorum bu nedenle,

yardimci olabilecek varmi ?

Gönderildi : 07/04/2009 19:11

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Hiren cdsinde ghostu çalıştırırken açılmak istenen her proses için yes dememlisiniz.SCSI driver için no deyip,açmayı deneyin.Bu arada disk ya da cd-romunuz sata mı?

Gönderildi : 07/04/2009 19:49

(@akinbeslan)
Gönderiler: 605
Prominent Member
Konu başlatıcı

evet disk de cd-rom da sata.  laptopla yapiyorum islemi..

Gönderildi : 15/04/2009 13:37

(@ugurdemir)
Illustrious Member

Hiren cdsi ile yapılıyor ancak tam hatırlamıyorum şuan.sadece tum proseslere yes ya da no demeyin gerekli olanları yükleyin.Scsi driver cd rom gibi.

Gönderildi : 15/04/2009 14:20

(@Iamnotgreen)
Gönderiler: 36
Trusted Member

Hiren programının son versiyonunu indirip deneyin. Eski versiyonları , kullandığınız notebook donanım gereksinimleriyle uyumlu olmayabilir.

Gönderildi : 15/04/2009 15:30

(@TolgaSolmaz)
Gönderiler: 69
Trusted Member

Ne çıkarsa karşınıza enter deyip geçin en sonunda açılıcaktır zaten 🙂 tavsiyem flash belleğe ghostu atıp laptopta USB başlangıç seçeneği varsa aktif edip USB ile boot edip imaj alma işlemini yapmanızdır.

Kolay Gelsin...

Gönderildi : 04/05/2009 18:14

(@ugurdemir)
Illustrious Member

Sorun hala devam ediyor mu?

Gönderildi : 04/05/2009 19:53

Paylaş: