Forum

FireFox Yedekleme İ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

FireFox Yedekleme İşlemi | Firefox Yedekleme | Mozilla Firefox yedek alma| Mozilla Firefox'u Yedekleme

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
465 Görüntüleme
(@EylulKahraman)
Gönderiler: 41
Trusted Member
Konu başlatıcı

Selam;

Öncelikle birinci yılınız tüm IT camiasına hayırlı olsun. Daha uzun seneler kuruluş yılınızı kutlamanızı dilerim.

Soruma gelince. Mozilla Firefox kullanıyorum ve içinde bir sürü eklentim, kısayolum v.s gibi kaybetmek istemediğim şeyler var. Ben PC mi yeniden kurmayı düşünüyorum (Windows 7 yi denemek istiyorum). PC yi formatlamadan önce yedeklemek istiyorum ama IE de olduğu gibi Sık Kullanılanlar kısmını bulamadım. İçe aktar diye birşey var ama ben beceremedim heralde çünkü istediğim sonuca ulaşamadım. Kısacası Firefox taki kısa yollarımı kaybetmek istemiyorum. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Gönderildi : 18/03/2009 11:45

(@ErenSARISALTIK)
Gönderiler: 890
Noble Member

FEBE diye aratırsanız bulursunuz.tüm eklentileri vs tek klasör altına yedekler ve formattan sonra yine aynı backup geri döndüğünüzde herşeyiniz gelir.

Kolay Gelsin,

Gönderildi : 18/03/2009 12:56

(@selahattinsadoglu)
Gönderiler: 826
Prominent Member

Merhaba,

Firefox yedeklemesi için  http://mozbackup.jasnapaka.com/  buradaki programı kullanabilirsiniz.

kolay gelsin.

Gönderildi : 18/03/2009 13:02

(@EylulKahraman)
Gönderiler: 41
Trusted Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim arkadaşlar

Gönderildi : 25/03/2009 11:21

(@R.SelimSilig)
Gönderiler: 31
Eminent Member

Merhaba,

MozBackup programını kullanabilirsiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Gönderildi : 23/07/2009 14:45

Paylaş: