Forum

Logmail hakkında bi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Logmail hakkında bilgi

8 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
553 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Selam;

Sevgili hocalarım; bir arkadaşım logmail diye bir şeyden bahsetti. Ben sakın logmein olmasın hani şu uzak masa üstü bağlantısı yapılan dedim ama ısrarla hayır logmail diyor. Google da arama yaptığımdada bununla ilgili sonuçlar elde ettim. Ama genede size danışmak istedim. Bilgisi olan var mı aranızda acaba nedir bu logmail (ben hala logmein olduğunda ısrarlıyım)?

Gönderildi : 28/11/2008 16:25

(@sakirarslan)
Gönderiler: 300
Reputable Member

arkadaşım logmein.com adresinden mail adresinle kayıt oluyorsun ve uzaktan bağlanmak istediğin bilgisayarlara 10 mb lik logmein programını kuruyorsun free olarak sadece 5 pc kurmana izin veriyor bağlanmak istediğin pc lere logimin.com adresine girerek uzak masaüstü bağlantısı yapabiliyorsun hatta pro versiyonun kulanırsa dosya paylaşım olayınıda yapabilirsin..

Gönderildi : 28/11/2008 16:56

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

Programın isminin ne önemi var ? Senin amacın nedir ? Ne yapmak istiyorsun ?

Gönderildi : 28/11/2008 17:10

(@strike81)
Gönderiler: 45
Trusted Member

Çok pratik bir programa benziyor free versiyonu olarak bi süre kullanayım bu pro yu satın almam gerek işime çok yarıyacak doğrusu 🙂

peki arkadaşlar free olarak orada add computer kısmına 5 pd den fazlasını eklemiyor değilmi ?  team viever gibi sınırsız değil illaki satın almamız gerekiyor değilmi ?

Gönderildi : 28/11/2008 18:10

(@alikemalturker)
Gönderiler: 1016
Noble Member

Arkadaş,

O yazılımın sitesinde bu bilgiler yazmıyor  mu? Okuyuver bizi de bilgilendir... Cennetlik olursun işte  🙂

Kolay gele

Gönderildi : 29/11/2008 05:25

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Çok pratik bir programa benziyor free versiyonu olarak bi süre kullanayım bu pro yu satın almam gerek işime çok yarıyacak doğrusu 🙂

peki arkadaşlar free olarak orada add computer kısmına 5 pd den fazlasını eklemiyor değilmi ?  team viever gibi sınırsız değil illaki satın almamız gerekiyor değilmi ?

Free durumda herhangi bir sınır yok istediğin kadar ekleyebilirsin. Pro modundan free moda geçtiğinde bazı kısıtlamalar meydana geliyor. Örneğin kullanıcılara attığın kurulum linki artık olmuyor. Bunun yerine manuel olarak gidip o bilgisayarda logmein hesabına girip kurman gerekiyor. (Bunun da kısa bir yolu var bunun için yüklemi manuel tercih edip en sondaki linkin kısayolunu karşıya gönderip programı download etmesini sağlayarak kurdurmak.)

Bunun dışında free olarak yaklaşık 2 yıl kullanmanıza imkan sağlıyor. Tabi free durumda kısıtlamalar olduğunu unutmayın. (Dosya transferi,sisteme bağlanmadan bilgisayar bilgisi ve log durumu gibi v.s.)

Gönderildi : 29/11/2008 05:44

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Programın isminin ne önemi var ? Senin amacın nedir ? Ne yapmak istiyorsun ?

Ayrıca Eser'in sorusunu yenilemek istiyorum. Logmail (ki bu dediğin ise) bu ne iş yapar nedir bundan nasıl bahsetti arkadaşın söylersen çözmek daha kolay olur değil mi ?

Gönderildi : 29/11/2008 05:49

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Ben aradığım cevabı buldum sayenizde 🙂

Gönderildi : 01/12/2008 11:22

Paylaş: