Forum

Backup almak iç...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Backup almak için + bir program arıyorum

9 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
468 Görüntüleme
(@sinanmikkirdi)
Gönderiler: 111
Estimable Member
Konu başlatıcı

Mrb lar

arkadaşlar  sistemde server 2003 kurulu sql ile çalışan bir program var sql ile istenilen yere yedek alabiliryoruz.Almış olduğumuz yedek yaklaşık 6 gb oluyor benim istediğim mevcut bu 6 gb lık yedeği başka bir harici diske sıkıştırarak yedek aldırabileceğimiz bir program varmı önerebilecğiniz.

Sql yedek alması diyelim ki 02:00 alıyor biz 03:00 almış olunan slq yedeğini başka bir diske alacağız ama her defasında üstüne yazsın istiyoruz nt backup ile bu işlem istemiyoruz .

Gönderildi : 03/11/2008 19:17

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Mrb lar

arkadaşlar  sistemde server 2003 kurulu sql ile çalışan bir program var sql ile istenilen yere yedek alabiliryoruz.Almış olduğumuz yedek yaklaşık 6 gb oluyor benim istediğim mevcut bu 6 gb lık yedeği başka bir harici diske sıkıştırarak yedek aldırabileceğimiz bir program varmı önerebilecğiniz.

Sql yedek alması diyelim ki 02:00 alıyor biz 03:00 almış olunan slq yedeğini başka bir diske alacağız ama her defasında üstüne yazsın istiyoruz nt backup ile bu işlem istemiyoruz .

bir bat dosyası oluşturup schecudele yaparak başka bir diske kopyalama yapabilrisin.

Gönderildi : 03/11/2008 19:29

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Selam,

Symantec'in Backup Exec ve Veritas NetBackup gibi çözümleri araştırabilirsiniz.Başarılıdır.

Gönderildi : 03/11/2008 21:20

(@huseyinbagdadioglu)
Gönderiler: 177
Estimable Member

Merhaba Acronis'i de düşünebilirsin. Anlattığın işlemlerin tümünü yapabilecek potansiyelde bir programdır.

Gönderildi : 03/11/2008 21:26

(@sinanmikkirdi)
Gönderiler: 111
Estimable Member
Konu başlatıcı

ilgilendiğiniz için teşekkürler cobian backup diye bir yazılım buldum ücretsiz 7.0 versiyonu kullanıyorum alınan backup üstüne yazma dahil diğer özellikleride mevcut alınan dosyayı zipleyip şifreleme özelliği felan bulunuyor incelemenizi tavsiye ederim.Herkese iyi çalışmalar.

Gönderildi : 04/11/2008 12:48

(@OmerFARUKYAMAN)
Gönderiler: 40
Eminent Member

PROGRAM ÜCRETSİZ FAKAT BELLİ BİR ZAMAN GEÇTİKTEN SONRA

ZAMANI KESTİREMİYORUM BACKUP KULLANILAMAZ HALE GELİYOR..

BU İHTİMALİ GÖZ ÜNÜNDE BULUNDURMANIZI TAVSİYE EDERİM..

Gönderildi : 05/11/2008 14:56

(@ozkanaktekin)
Gönderiler: 36
Trusted Member

Acronis Recovery for MS SQL i kullanabilirsiniz.

Gönderildi : 07/11/2008 19:38

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Acronis   tavsiye sağlamdır;)

Gönderildi : 08/11/2008 23:21

(@muratcan-2)
Gönderiler: 2192
Üye

SQL'in yedeği şakaya gelmez bence Acronis Recovery for SQL ile yedeği al ve iki farklı task ile iki farklı yere yazdır. En doğru seçim bu olacaktır.

Gönderildi : 09/11/2008 01:17

Paylaş: