Forum

Wireles Bağlantısın...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Wireles Bağlantısında Sorun Yaşıyorum

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
416 Görüntüleme
(@Safak)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaslar Elimde Bi Notebook var markası toshiba sanırım ama sorun bu değil tabi 🙂 ya cok acil yardımınıza ihtiyacım var

wireless baglatısında sorun yaşıyorum cok gec baglanıyor internete bilgisayarda 2 GB ram var cift cekirdek islemci filan ii bisey yani kısaca

o ozelliklerdeki bi bilgisayara gore cok agır calısıyo bide genel mudurun noteobok u 😀 yapamazsam hayatıma son verir valla nolur bi oneride bulunun ne yapmam gerek.

Gönderildi : 02/10/2008 15:47

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Lütfen Duyurular ve Uyarılar bölümündeki kuralları okuyup bu çerçevede konu başlığınızı düzeltiniz. Forumun işlerliği açısından anlayışınız için teşekkürler.

http://www.cozumpark.com/forums/21/ShowForum.aspx

Gönderildi : 02/10/2008 15:54

(@ahmetkucuk)
Gönderiler: 93
Estimable Member

arkaplanda çalışan uygulamalar filan engelliyodur belki,  onları kapatıp bağlanmayı deneyin,  arkaplandaki uygulamaları kapatmak için

başlat > çalıştır ' a msconfig yazın, sonra açılan ufak pencerede Başlangıç sekmesine gelin (xp sp 2 de en sondaki, sp3 ve vistada sondan bi önceki sekme) . orda bilgisayar açılırken calıscak programların listesi var, yanındaki kutucuk işaretli olanlar çalışanlar oluyo, o işaretli olanları yazın bi yere(olmassa eski haline getirmek için) veya hepsi seçiliyse yazmaya gerek yok, sonra tümünü devredışı bırak deyin, tmam basın bilgisayar yeniden başlatılsın mı dicek tmm diyin, bilgisayuar açılınca bağlanmayı deneyin

bide virüs vb bişe olabilir, bnm önerim Nod 32 yi yükleyip güncelleyin, ve tarama yapın, , güncellemeden tararsanız bişe bulamaz:) bnmki şu an güncel ve imza sürümü 3486 ( 2 ekim). sonra tarayın, yakalayamadıgı bişe yok:)

eğer hiçbiri işe yaramassa ve fazla zamanınız yoksa, patronun bilgilerini düzgünce yedekleyip format atın, büyük ihtimalle sorun kalmaz, yalnız dikkat edin sürücülerin cd si yoksa bulmak uzun sürmesin diye bi kenara isimlerini filan yazın.

Gönderildi : 02/10/2008 21:47

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

Başka bir browser deneyin ? sanırım internete çok geç bağlanıyor dediniz _

Gönderildi : 03/10/2008 00:21

(@Safak)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

tamam browser la yada msconfig ile alakalı bise degil biliyorum onları bende ama dedigim ağa cok gec baglanıyor yani internet'(e) gec baglanıyor. neyse sorunu cozdum tesekkur ederim yardımlarınız icin.

Gönderildi : 03/10/2008 12:21

Paylaş: