Forum

Dosyalarım şifrelen...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Dosyalarım şifrelendi ama bedava bir programla

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
482 Görüntüleme
(@hakankaplanoglu)
Gönderiler: 480
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar:

Klasör şifrelemek için "ExtremityFolderLockerv2.0.1" bu programı kullanıyorum fakat şifreyi unuttum.

Şifrelenen klasörler  "con.0f83896d0f83896dmxt.hakantest" bu şekilde isimleri değişiyor ve açamıyorum. 

Nasıl geri getirebilirim ? 

Forumda ararken bu mesajı buldum.

"sistemi F8 ile güvenli kipte açın.Servisi çalışmayacağından dolayı folder lock bişeye yaramayacaktır.klasörleri kurtarın tekrar normal açıp uninstall edebilirsiniz."

Ben bunuda denedim hatta diski başka bir sistemde açıp açmaya çalıştım ama hala kilit simgesi var. 

Bu arada ilk konum yanlışım varsa affola... 

Gönderildi : 22/08/2015 05:30

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Geçmiş olsun ancak ne gerek var böyle şeylere:) Güçlü bir parola koyun sizden başkası giremesin veya çalınma v.s. söz konusu ise bitlocker v.s. gibi yazılımlar ile diski kopmle şifreleyin.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 22/08/2015 23:45

Paylaş: