Forum

Kayıt Programı hakk...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kayıt Programı hakkkında

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
503 Görüntüleme
(@nasrineymar)
Gönderiler: 103
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,
Projeler ve eğitimlerde bilgisayarda yapılan işlemleri kaydetmek için önereceğiniz third party program var mıdır? Şuanda Camtasia studio 8 kullanıyorum çok güzel bir uygulama işimi görüyor. Fakat dosyaları yani camtasia dosyası çok yer kaplıyor. Örnek olarak 50 dakikalık bir dosyanın boyutu 1 GB olarak kaydetti.
Yani camtasia özelliklerinde olan ve dosya olarak az yer kaplayan bir third party program arıyorum.
saygılarımı sunar iyi haftalar dilerim.
Kenan

Gönderildi : 20/04/2015 13:15

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1631
Noble Member

Video ayarlarınızı kontrol edin. Farklı bir format ve kalite ayarı ile daha az boyutlu videolar kayıt edebilirsiniz. Camtasia bu konuda gayet başarılıdır. Ayrıca CamStudio'yu da deneyebilirsiniz. http://camstudio.org/

Gönderildi : 20/04/2015 14:02

(@nasrineymar)
Gönderiler: 103
Reputable Member
Konu başlatıcı

Hocam öncelikle teşekkürler.

Video ayarlarını daha önceden set etmiştim. Yani camtasia dosyaları uzantısını avi olarak kaydediyor.

Şuanda camtasia studio 8 kullanıyoru fakat yinede bu versionda dosyaların size ları büyük olarak kaydediliyor.

saygılar. 

Gönderildi : 20/04/2015 15:09

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

Ben direk olarak Snagit kullanıyorum. HD kalitesinde ekran kaydını ortalama 400 - 500 mb civarında alıyor ses ile birlikte ( 35 -45 dakikalık bir webcast) . isterseniz bir deneyin

saygılarımla 

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 20/04/2015 16:53

Paylaş: